Jarní šatník pro všechny věkové kategorie

Jarní šatník pro všechny věkové kategorie


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Jaro se blíží, dny se prodlužují a pulty vašich oblíbených butiků schovaly kolekce svetrů a naopak sází na šmrncovní a cool oblečení, kousky s potisky i výraznou bižuterii či retro brýle. Vstupte do nového měsíce i vy v tom správném oblečení a užijte si obdivné pohledy ostatních i nádech jara z vaší skříně.

Pastelové barvy stále bodují

 pastelove barvy

Letošní jaro bude nabité barvami i styly, které při správném kombinování vytvoří dokonalý outfit každé ženě. Vůbec nezáleží na tom, kolik vám je, nejdůležitější je zvolit správné střihy, barvy a vzory. Začněte kouskem v pastelových tónech, které svou jemností podtrhnou třeba denim a metalické odlesky. Působivý bude i štras či flitry. Ke splývavým sukýnkám oblečte tradiční džínovou bundičku, která dokonale nahradí sáčko. Zajímavé zdobení nebo nášivky a flitry? I s tím letos zabodujete na večírku či oslavě! Dále si nesmíte nechat ujít jedinečné kousky s výraznými barevnými potisky. Celoplošné obrázky si zamilujete pro svou kreativitu, která nezná mezí. Například halenky, šaty, tuniky, topy či sukně budou v kurzu stejně jako šátky a kabelky s tištěnými květinami připomínající jaro. Vsaďte i na svůj sex-appeal a zjemněte výrazné potisky ženskými prvky, jako jsou sandálky s platformou, minikabelku  nebo minimum šperků, neboť letošní jaro hlásá – čím méně šperků, tím lépe.

 šaty

Ostré a syté barvy budou letošní jaro slavit velký boom. Jasné barvy jako je kanárkově žlutá, blankytně modrá nebo zářivě růžová vás jednoduše uchvátí. Ve výrazném provedení vybírejte spíše větší kusy oblečení, jako jsou kalhoty, kabát nebo sukně. K tomu vždy dolaďte pastelové tóny nebo chcete-li být za elegantní dámu, vsaďte na nestárnoucí černou. K tomu obujte barevné lodičky nebo nasaďte vaše oblíbené hodinky a model do práce, na večer i oslavu máte hotov. Přivítejte jaro i vy!

Autor úvodního obrázku:  Erin La Rue

Autor obrázku v textu:  onlady2

Autor obrázku v textu:  blindmike