Vyzbrojte se exkluzivními doplňky od Just Cavalli!

Vyzbrojte se exkluzivními doplňky od Just Cavalli!


Štítky: , , , , , , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:S novou sezónou je čas na menší či větší obměnu šatníku a také doplňků! Pokud se chcete blýskat, být nápaditá a prostě IN, pak se podívejte na nabídku originálních doplňků značky Just Cavalli. I když právě v těchto dnech byla představena již podzimní a zimní kolekce 2015/2016 od Just Cavalli, vy můžete využít nejen nabídky letošních modelů a pořídit si tak kouzelně barevné doplňky s perfektním efektem.

Originalita v každém detailu

 cavalli2

Just Cavalli je přesná trefa každé sebevědomé ženy, která se nespokojí jen tak s něčím.  U hodinek najdete výrazné kombinace barev s nápaditými budíky, které vypadají moderně a zároveň velice elegantně, takže je můžete využít pro více příležitostí. Řemínky jsou tvořeny z kůže nebo umělých materiálů a vždy vás něčím překvapí. Ať už je to křiklavá barva, nevšední vzor nebo samotný design řemínku. Ciferníky jsou elegantní a jemnou částí hodinek, která je zdobena krystaly a logem. Celek pak tvoří naprosto jedinečnou kombinaci určité rozvernosti a stylové elegance.

 cavalli

Máme pro vás dobrou zprávu! Svůj outfit nemusíte doplnit pouze hodinkami Just Cavalli, ale rovněž náramky, prsteny, náhrdelníky nebo náušnicemi. Ty, stejně jako hodinky, obsahují vždy výrazné prvky, které jsou zjemněny korálky či různobarevnými krystaly. Práce s detaily je naprosto fascinující, a proto patří Just Cavalli k těm nejoriginálnějším a po právu také nejoblíbenějším módním doplňkům. Dámy, která z vás by odolala prstenu s texturovaným vzhledem a obrovským zirkonem, který může být fialový, žlutý, červený nebo zelený? A co teprve náhrdelníky z jemně se třpytících oček nebo z barevně zajímavých korálků? Nenechte si ujít doplňky, které vás změní v královnu večírku nebo elegantní dámu, která se nebojí okořenit outfit trochou extravagance.

Autor obrázků: net_efect