Jak vystajlovat hodinky s outfitem

Jak vystajlovat hodinky s outfitem


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Hodinky jsou jedním z nejdůležitějších doplňků ženy. Mohou ukázat na vaši osobnost a smysl pro módu beze slov. Tak například dámské sportovní hodinky, které jsou nadrozměrné nebo také pánské hodinky evokují cool osobnost, charakteristickou pro dospívající děti. Pokud jste velký fanoušek hodinek nebo prostě jen hledáte inspiraci, jak nosit hodinky stylově, tak je tento článek určený přímo pro vás.

Výrazné hodinky, které dodají šmrnc jednoduchému oblečení

Luxusní hodinky

Luxusní hodinky

Výrazné hodinky vybírejte v závislosti na svojí osobnosti a stylu. Některé ženy dokáží vyměnit dámské hodinky se třpytkami za obrovské pánské hodinky, aby ukázaly, že jsou s módou nad věcí. Čisté linie, jemné vzory a výrazné barvy, to jsou ty věci, které oddělují dámské hodinky od těch pánských. Zlaté hodinky jsou skvělým doplňkem jak minimalistického, tak i klasického stylu.

Hodinky jako doplněk koordinovaného vzhledu

Módní hodinky

Módní hodinky

Koordinovaný vzhled je doplňován souvislým celistvým způsobem. Jednotlivé kousky spolu pracují, souvisí spolu navzájem a jsou hodně výrazné. Například na vzorované šaty se nehodí náhrdelník ve stejných barvách, jako jsou vzory na šatech, protože se tam utopí. Ale hodí se k nim boty v jedné barvě vzoru a kabelka a druhé barvě ze vzoru. A potom dle barevného provedení šaty v teplém nebo studeném tónů vyberte hodinky a náhrdelník.

Hodinky s náramky na jedné ruce

Klasické hodinky

Klasické hodinky

Hodinky, které doplňují náramky, jsou již delší dobu moderní. Inspirací jsou nám již delší dobu reklamy na doplňky od známých značek a módní časopisy. Pokud uvažujete, zda si k hodinkám na zápěstí přidat tucet nebo více oblíbených náramků, pamatujte, že limit je pět. Pokud chcete upozornit s náramky na to, že máte i druhé zápěstí, můžete. Na druhém zápěstí byste měla mít maximálně tři tenké a jemné náramky, nejlépe ve zlaté, stříbrné nebo bílé barvě, žádné divoké barvy.

Pravda, o čase máme všichni přehled, protože vždy u sebe máme mobilní telefon, takže v současnosti hodinky ztratily svou prvotní funkci, ale hodinky jsou přeci hlavně šperkem mnohdy velmi luxusním šperkem.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: www.hodinky.cz