Hodinky jako módní šperk

Hodinky jako módní šperk


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Hodinky můžeme bez dlouhého přemýšlení považovat za skutečný módní šperk, skvost, který doplní každý outfit. Můžete je střídat podle nálady, podle příležitosti i podle barev! Letošní sezóna bude plná nadčasových modelů, rafinovaného designu a samozřejmě velkých ciferníků. Vaše oblíbené značky připravily luxusní záležitost v podobě ušlechtilé oceli, kombinaci zlata ve všech odstínech a atypický design, ze kterého si vybere opravdu každý!

Perfektní dílenské zpracování

 hodinky2

Ohlížíte se po nových hodinkách? Pak vsaďte na kvalitu, prvotřídní zpracování a tvůrčí invenci. Vkusné hodinky najdete v mnoha kombinacích, které podtrhnou vaši eleganci. Mezi nejžhavější trendy hodinky patří ty s výraznými ciferníky a dvoubarevným páskem. Oblíbenou kombinací je stříbrná ocel a zlatá, popřípadě bílá perleť s růžovým odstínem zlata. Ani jedním modelem nic nezkazíte. Velice trendy jsou také výrazné kulaté či hranaté ciferníky s perleťovým podkladem, na kterých se dokonale odráží římské číslování popřípadě hodiny osázené krystalky Swarovski. V létě unosíte i modely v bílém provedení s koženým řemínkem. Tyto vzdušné modely nabízí například Tommy Hilfiger, jehož modely vám vezmou vítr z plachet! Nadčasový designem si vás získá Festina. Modely náramkových hodinek jsou plné blyštivých krystalů a zaujmou na první pohled. Atypické provedení ciferníků jen dokazuje, jak si mistři z dílny Festina dokáží získat i náročné zákazníky.

 hodinky3

Chcete se odpoutat od klasických hodinek a pořídit si něco moderního? Pak si prohlédněte nabídku například Storm nebo Debenhams. Obě značky se mohou pochlubit drobnými modely hodinek se zábavným ciferníkem a vtipně řešeným páskem. Ať už zvolíte chladivou ocel nebo kožený pletený pásek, budete okouzlující. I hodinky mohou působit jako originální náramek. Líbí se vám zajímavě řešené pásky hodinek? Pak si prohlédněte nabídku od Esprit a ASOS. Hledáte-li spíše letní doplňky, pak vsaďte na barevné hodinky, které koupíte v každém butiku či obchůdku s bižuterií.

Autor úvodního obrázku:  Lookatme BR

Autor obrázku v textu:  Steinhausen

Autor obrázku v textu:  m:eightysix