Boty z jiné doby

Boty z jiné doby


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Chcete být výjimečná hned na první pohled? Chcete se výrazně odlišovat? V tom případě jsou pro vás jako dělané boty a kabelky značky Ruby Shoo. Tato značka se objevila na trhu v roce 2010 a okamžitě díky svému zábavnému a nepředvídatelnému pojetí bot a kabelek slavila úspěchy. Svou odlišnost vám dají najevo okamžitě a to právě díky eklektickému pojetí, tzn. úžasným kombinacím klasických, konzervativních prvků s novodobou módou. Není divu, že svou činnost započala společnost Ruby Shoo v Londýně. Nechte se i vy omámit fascinujícím vzhledem elegantních botiček od Ruby Shoo.

Do práce i za zábavou v Ruby Shoo

 ruby1

Ruby Shoo popsal svou novou letní kolekci jako eklektické spojení prvků, které daly vzniknout nádherné kolekci. Klasické vzory kolidují s energií Tokia a Londýna v jeho současné podobě 21. století. Velké a nepřehlédnutelné květiny doslova vybuchují v záplavě elektrické růžové a modré a podpatky jako by v sobě nosily nádech staré doby. Boty jsou zdobeny nádhernými brokáty, abstraktní květinové a geometrické tvary jsou doplněny paletou barev jako barva šampaňského, pudrovými pastely a nechybí ani color blocking. I když je na střevících cítit obrovský vliv počátků minulého století, můžete je pohodlně nosit i dnes a vystoupit ze záplavy současných trendů. Tvar bot, podpatky, šněrování a zapínání jsou v klasickém stylu, zdobení a použití barev či motivů jsou naopak velice výstřední a pestré. Boty Ruby Shoo jsou plné okouzlujících detailů, které umocňují celkový dojem.

 ruby3

Kabelky budou originální ozdobou každého outfitu. Kabelky se nemusí chlubit příliš propracovanými střihy ani detaily, přesto jsou mistrně promyšlené a ve výsledků půvabné, zábavné a nadčasové. Chcete-li se i vy přiblížit ke starým časům, ale přitom pevně stát v moderní době, pak si buďte jisté, že Ruby Shoo je naprosto ideální volbou.

ruby4

Autor obrázků: Ruby Shoo UK