Rok ve znamení Michaela Korse

Rok ve znamení Michaela Korse


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Slavný návrhář a jeho stejnojmenná módní značka se u nás těší obrovské oblibě. Tato poměrně mladá značka nabízí oblečení, boty a nepřehlédnutelné doplňky za vyšší ceny, ale v nadstandardní kvalitě. Pestrost, různorodost, rafinovanost a nadčasovost zdobí snad každou kolekci z dílny Michaela Korse a proto není divu, že téměř každá žena by od něj chtěla mít alespoň jeden kousek v šatníku či šperkovnici. Podívejte se tedy, co můžete od značky Michael Kors očekávat v nadcházejícím létě a také podzimu a zimě.

Letní pokušení

 kors2

Léto je plné nápaditých a výstředních modelů, které nelze přehlédnout. U módní kolekce SS 2015 od Michaela Korse, ale počítejte s nečekanou jednoduchostí a svěžím stylem plným romantiky, který bude hrát všemi možnými veselými a hlavně letními barvami. Kabelky v jasných a sytých barvách a jako vždy s originálními detaily, prvky a typickým logem obsahující písmena MK, můžete doplnit jemnými, ale okouzlujícími šperky, které vás uchvátí leskem a vysokou elegancí. Sluneční brýle představují perfektní retro návrat, který ovšem působí velice moderně a hodinky, které můžete najít v kolekci SS 2015, jsou skvělou kombinací umělé želvoviny a zlata. Tak co myslíte? Propadnete stejně jako Michelle Obama, Heidi Klum a dalších pár miliónů žen stylu, který nabízí Michael Kors?

Anglická zima

 kors3

Podzim a zimu roku 2015 si Michael Kors spojil se stylem anglického venkova, který je velice elegantní a provází ho nádech luxusu. Jednotlivé modely se skládají z kožešin, úpletů a tvídu. Jak jednoduché a efektní! Nádherné šaty, kabáty nebo kalhoty jsou nejčastěji v šedé, hnědé a smaragdově modré barvě. Nebudou chybět ani metalické barvy a oversize modely, které se v jednotlivých kolekcích MK pravidelně objevují a slaví zasloužený úspěch. Michael Kors vsází na ženskost, eleganci, originalitu a vytříbený vkus. I vy na ně můžete vsadit!

Autor úvodního obrázku:  peddhapati

Autor obrázku v textu:  kindredphotos

Autor obrázku v textu:  FashionTrendsAndTips