Účesy (nejen) k vodě

Účesy (nejen) k vodě


Štítky: , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Také obdivujete reklamy, kde ženy skáčou do bazénu, plavou v moři, ale vždy, když se vynoří, vypadají jednoznačně dokonale a úchvatně? Jenže sluníčko a období léta je časem, kdy vlasy dostávají pořádně zabrat, jsou neustále vystavovány slunečním paprskům, vysušování a místo dokonalého efektu spíše vypadáte neupraveně a ucouraně. Zkuste si vybrat takový účes, ve kterém vám to bude zaručeně slušet!

Když máte krátké a ještě kratší vlásky

vlnitévlasy

Krátké vlasy jsou letos jednoznačně in! Ideální délka by neměla přesahovat 10 centimetrů. Vlasy pak stačí prohrábnout prsty s kapkou gelu a účes je hotový. Nečekejte žádné složité modelování účesu nebo zdlouhavé úpravy v koupelně! Dlouhé a husté vlasy jsou velmi praktické k vodě právě díky tomu, že se dají jednoduše tvarovat do copu či u hlavy uhladit. Vlnité vlasy upravujte pomocí přípravků na plážové vlny a nechte je volně proschnout. Používejte gumičky, sponky a čelenky, čímž zpevníte účes a vytvarujete ho tak, jak vám střih vlasů dovolí. Jestliže máte dlouhé vlasy, které jsou ale rovné jako hřebíky, nechte je volně proschnout a téměř suché je sepněte gumičkou do rozverného drdůlku. Pak, když je rozpustíte a ošetříte sprejem na vlny, vlásky se vám krásně zvlní. Paradoxně jsou nejhorší vlasy na údržbu u vody v polodlouhé délce. Pokud vám to střih dovolí, sepněte je do culíku a u hlavy uhlaďte. Neobejdete se bez gelového krému na plážové vlny, olejových masek, které dodají zničeným vlasům vitamíny a potřebnou péči. Do tašky na pláž přiberte i speciální gumičky, které vlasy neničí, necuchají a nelámou.

krátké_vlasy

Zkuste se poohlédnout po kvalitní vlasové péči, jež vaše vlasy promění v krásnou, hustou a zdravě vypadající hřívu. Vyzkoušejte třeba bezoplachovou péči v podobě spreje nebo speciální gely na krátké, polodlouhé či dlouhé vlasy. Ke svému účesu dolaďte rovněž líčení, které by mělo být voděodolné, abyste vypadala dokonale i s linkami a řasenkou. Nezapomínejte ani chránit svou pleť kvalitní kosmetikou s ochranným faktorem. Na tělo aplikujte třpytivé spreje či oleje, které vaši pokožku rozzáří a dodají zdravou barvu s blyštivými odlesky.

Autor úvodního obrázku: ^@^ina (Irina Patrascu Gheorghita )

Autor obrázku v textu: Josef Seibel

Autor obrázku v textu: Idhren