Letní péče o vlasy

Letní péče o vlasy


Štítky: , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Ani v horkých dnech se nemusíte obávat splihlých vlasů, mastné ofiny nebo nevzhledného rozcuchu. V teplém počasí si vlasy zaslouží vaši pozornost už kvůli agresivnímu sluníčku a nedostatečné hydrataci. Proto jim dopřejte volnost a zbytečně je nezatěžujte hutnými laky na vlasy. Místo toho sáhněte po trošce slaného spreje nebo přípravku pro texturu, do konců vlasů vetřete trochu oleje či uhlazovacího séra a nechejte je volné uschnout. Proto nezapomínejte na výživu a kvalitní pravidelnou péči.

Rychlé a jednoduché účesy vám ušetří čas

 culík

Na léto si pořiďte jednoduché a chytré účesy, které budou vypadat skvěle, nebudou vás stát víc než 15 minut v koupelně a navíc jsou žhavým hitem letošní sezóny! Zkuste třeba rozcuch, kdy vám stačí malé množství slaného séra ve vlhkých vlasech. Nechte je volně uschnout na slunci, nerozčesávejte a jemně upravte širokým hřebenem nebo konečky prstů. Moderní jsou i culíky v mokrém vzhledu. Stačí do vlasů nastříkat přípravek pro WET efekt nebo olej a vlasy stáhněte do jednoduchého elegantního culíku. Efektního uzlu dosáhnete jednoduchým strikem – zkuste se předklonit a nastříkat do vlasů sprej pro texturu. Tím získají vaše vlasy větší objem. Pak už nechte vše na své vlastní fantazii, vytvořte si originální uzel, který k hlavě připněte jednoduchými pinetkami. Během léta vyměňte fény, žehličky i kulmy na vlasy za přirozenou úpravu, která zbytečně vaši kštici nebude zatěžovat. Nezapomínejte ani na každodenní péči, jež zajistí suché šampony. Ty dokáží vlasy skvěle odmastit a tím pádem si ušetříte denní mytí hlavy.

 vlasky

V létě si vlasy zaslouží i výživu v podobě hydratačních masek, které byste měly aplikovat alespoň jednou týdně. Vybírejte kvalitní péči od prověřených značek nebo si vyrobte vlastní originální masku, tu stačí na 15 minut nanést do vlasů a schovat pod ručník. Osvědčilo se i sérum, které dokáže i zničené vlasy obnovit, zpevnit a zcelit. Pro dokonalý efekt použijte třeba lesk nebo ochranný sprej proti slunci. A jak budete o své vlasy pečovat v létě vy?

Autor úvodního obrázku:  betsyjons

Autor obrázku v textu:  Yane Naumoski

Autor obrázku v textu:  leila peach photos