Jarní bundy ve stylu bombr

Jarní bundy ve stylu bombr


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Někteří lidé si myslí, že se na jaře bez bund určitě obejdou. Já si ale myslím, že opak je pravdou. Protože si na sebe oblečete během chladné jarní noci, nebo když bude foukat chladný vánek? A krom toho všeho, elegantní saténový nebo dokonce i sportovní basketbalový bombr dokáže být skvělým doplňkem vašeho outfitu.

Jak jsem již naznačila, bombr se prodává ve všech možných stylem, barvách, vzorech i střizích, takže si každý může vybrat podle svého vkusu. Většina si jistě při slově bombr přestaví nudný bombr ve tmavších barvách. My ženy si ale krom tmavých odstínů můžeme pořídit bombr i barevný, lesklý nebo matný, s potiskem nebo výšivkou.

Trochu stříbra pro divoký a futuristický vzhled

Stříbrný bombr

Stříbrný bombr

Stříbrná barva je ideální způsob, jak přidat notnou dávku futuristické atmosféry svého vzhledu. Stříbrný bomber můžete kombinovat jak s černým outfitem, tak třeba i s bílým tričkem a sepranými džíny ve světlé barvě. Ovšem kombinace stříbrné bundy se stříbrnými boty nebo dalšími doplňky působí již poněkud přeplácaně. Vždy stačí pouze jeden výrazný prvek.

Krátký bombr do pasu

Bombr s potiskem

Bombr s potiskem

Krátký bombr většinou z lesklého materiálu, můžete nosit na způsob elegantní nebo i sportovní. Záleží na potisku nebo výšivkách, kterými je opatřen. Dá se obléknout přes koketní jarní šaty pro pěkný ženský vzhled nebo k džínům s topem v barvě potisku.

Jemné a světlé barvy bombru

Bombr v jemné pastelové barvě

Bombr v jemné pastelové barvě

Pokud nejste typ člověka, který se rád obléká do multikoloru, zkuste bombr v jemné a světlé barvě. To bude pro začátek stačit, zbylá část outfitu už může být jednobarevná a přitom nebude vypadat nudně. Jedná se o jednoduchý způsob, jak se vymanit tmavých odstínů po zimně.

Klasické atletické nebo basketbalové bombry

Sportovní bombr

Sportovní bombr

Nic se nevyrovná staré dobrý univerzitní bundě. Tento stylové bombr je ideální pro vytvoření sportovního nebo preppy vzhledu. A co k němu? Dokonalé spojení s ním tvoří džínové kraťasy nebo skládaná sukýnka.

Tak teď už všichni víme, že bombr je ideální bunda do školy, do práce nebo jen tak na procházku. Výborně vypadá v kombinaci jak s kalhotami, tak i džínami, nebo sukní a šaty. A vy jste mu pořád ještě nepřišli na chuť? To ale vůbec nevadí, občas se objeví trend, jako třeba legíny, válenky nebo oxfordky, který se nelíbí všem. Ale jednou časem mu třeba přijdete na chuť.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: http://www2.hm.com/en_gb/index.html