Jak overaly se budou nosit na jaře

Jak overaly se budou nosit na jaře


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Overaly jsou stále více oblíbeným trendy kouskem po celém světě. Dokonce se staly typickou součástí elegantního stylu, a to zejména na jaře a v létě. Pokud jste také již skočily do rozjetého vlaku, tak nyní je ten správný čas pořídit si další nový kousek do šatníku a také zjistit, jak a s čím ho nosit. Tady máte výběr několika oblíbených overalů, které si na jaře jistě zamilujete i vy.

Smokingový overal

Smokingový overal

Smokingový overal

V případě, že jediná věc, která vás od overalu drží trochu zpátky je fakt, že vám připadá příliš volnočasový a do práce se příliš nehodí, můžete si vyzkoušet smokingový overal. Tento elegantní overal v sobě zahrnuje smokingové prvky a hodí se k němu sako, lodičky na podpatku a luxusní kabelka.

Overal s rozšířenými nohavicemi

Overal s rozšířenými nohavicemi

Overal s rozšířenými nohavicemi

Rozšířené nohavice jsou vážně super a taky proč by neměly být? Jsou pohodlné a přitom stylové a sofistikované. Overal s širokými nohavicemi představuje nadčasový kousek, který využijete nejen letos, ale také během dalších sezón. Tak si ho nenechte ujít.

Overal s odhalenými rameny

Overal s odhalenými rameny

Overal s odhalenými rameny

Odhalená ramena jsou nesmírně sexy a nejedná se o nic pobuřujícího jako v případě hlubokého výstřihu nebo krátké mini sukně. Vzhledem k tomu, že jsme si minulý rok tento trend velmi zamilovaly, návrháři tedy pokračují ve stejném duchu. Notnou dávku romantiky tomuto overalu navíc delší volánek kolem odhalených ramen.

Džínový overal

Džínový overal

Džínový overal

Jakýkoliv džínový kousek je na jeře nesmírně žádoucí, a to zejména pokud máte v oblibě neformální oblečení. Namísto standardních džín a džínové košile můžete povýšit svůj styl o něco výše v džínovém overalu. Doplňky zůstávají stejné, opět v béžové a hnědé barvě.

Overal s potiskem

Overal s potiskem

Overal s potiskem

Další jarní nezbytností jsou barvy a potisky, které osvobozují od pochmurné jednotvárnosti a monotónnosti, která je skoro za námi z předešlých měsíců. Overal s potiskem exotických listů anebo jarních květin přinese do vašeho šatníku opět život.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: http://www2.hm.com