Zimní overal? Dupačky pro dospělé.

Zimní overal? Dupačky pro dospělé.


Štítky: , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Už jste slyšeli pojem zimní overal? Ne? A co takhle dupačky pro dospělé? Máte dostatečnou odvahu a bláznivou povahu na to, abyste je vyzkoušeli?

Zimní overal je originální hit roku 2012

Dupačky pro dospělé jsou aktuálním hitem roku 2012 a pomalu se dostávají do všech obchodních domů. Jistě jste si už tohoto bláznivého a zcela originální kousku všimli. Napadlo Vás, že byste si ho koupili, ale bojíte se, co by řekli ostatní? To plně chápeme, nejedná se totiž o zcela běžný kousek, ovšem my mu fandíme. Tak se nebojte, seberte odvahu a buďte originální i v těchto šedivých a mrazivých dnech.

Ptáte se, jak dupačky pro dospělé vypadají?

Jedná se vlastně o teplákovou kombinézu v jednom kuse, která je na zip a většinou má kapuci. Každý kus je šitý z kvalitní a příjemné teplákoviny, proto se skvěle hodí zejména pro chladné dny strávené doma. Díky své pohodlnosti a praktičnosti se však hodí pro jakékoliv jiné aktivity. Venkovní procházka, nejrůznější sporty anebo třeba jen tak na nákup, na tohle všechno můžete overal s klidem využít. Stačí se jen nebát pohledů a názorů ostatních, jelikož overal nepatří zrovna mezi tradiční oděv. A o to právě jde.
Vánoční overal

Zimní overal, který Vás 100% zahřeje

Kromě klasických teplákových overalů jsou k dostání další provedení, například fleecové zimní overaly. Právě v tomto případě máte zaručené, že budete pěkně v teple. Stačí se jen do overalu zachumlat a užívat si té neskutečné pohody.

Pohodlnost nade vše

Zimní overaly jsou maximálně pohodlné. Nikde Vás neškrtí, netáhnou ani nekoušou. Prostě do nich vklouznete a zapnete. Hlavu schováte pod kapuci, ruce do kapes a zima nemá šanci.

A jaké druhy overalů existují?

Na české trhu jsou nejběžněji k dostání dámské, pánské, dětské, kojenecké, zimní, na spaní – pyžamové, vánoční, společenské, a stále více oblíbené overaly pro psy.

Zdroj obrázků: flickr.com, christmasjumpercompany.co.uk