Dámská móda Halens

Dámská móda Halens


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Také jste milovali Quelle? Tato katalogová móda patřila u nás k naprostým trhákům už v době totality. Své místo v Česku si Qulle udrželo i mnoho let po roce 1989. Konec mánie nastal až s hospodářskou krizí, kterou Quelle nerozchodilo, protože v předchozích letech neuváženě investovali do svého rozvoje. Quelle v roce 2010 převzala společnost Halens.

Halens

Halens Group je švédská společnost, která fungovala na stejném principu jako Quelle. Halens však neměla svolení prodávat v tolika zemích, co Quelle. Odkoupením Quelle ale tuto možnost získala. Bohužel bez možnosti používat jméno značky, a tak se z Quelle stala Halens.

Halens dámská móda

I u Halens dámská móda představuje stěžejní nabídku, mimo té dále v katalogu Halens naleznete i pánskou a dětskou módu, bytový textil, ložní textil, vybavení do koupelny, bytové dekorace a další zajímavý sortiment. Jejich oblíbenými značkami je například Next, Esprit, Laura Scott, Love Label, Savoir, Adidas, Converse, Ladybird, Nike, So Fabulous, Nike, Speedo, Puma, Teatro a další.

Quelle katalog online = Halens katalog

Koncept katalogového prodeje jaký mělo Quelle zůstalo. Quelle katalog online se jen převedl pod Halens katalog. Princip a nabídka zůstala obdobná. Halens katalog nabízí značkový stylový textil v celkem 11 zemích a jeho obliba neustále stoupá. V současné době je Halens čtvrtým největším evropským prodejcem textilu. Lidé mají rádi komfort, rychlé služby a kvalitní zboží a to u Halens, stejně jako u dřívějšího Quelle, nalezly.