Dámský kabátek

Dámský kabátek na podzim a zimu 2012


Štítky: , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Máte ve svém šatníku dámský kabátek? Právě je nejlepší doba ho vytáhnout. Vždyť chladný podzim je už v plném proudu a zima klepe na dveře. Odložte pro jednou sportovní bundu a vyjděte jako elegantní a stylová dáma.

Podzimní dámský kabátek

Jak jsme již zmínili, podzim je v plném proudu. A právě toto počasí je vhodné k tomu, abyste oblékla lehký dámský podzimní kabátek. Ten si můžete dovolit do té doby, než přijdou první mrazíky. Můžete tedy sáhnout po nejrůznějším materiálu i délce. Stylově bude vypadat délka k bokům i po kolena.

Naprosto klasickou a univerzální variantou je trenčkotový střih v černé barvě, sluší opravdu každému a nemůžete s ním nic zkazit. Bojíte se, že bude nudný? Dívejte se na detaily, velké zdobené knoflíky nebo třeba zajímavé řešení límce může být příjemným oživením.

Nebojte se barev!

Dámský kabátek však nemusíte mít pouze v klasické černé. Oživte svůj pochmurný den a zvolte zářivé barvy. Odstíny modré, zelené, žluté, červené… povolené je vše. Prudce elegantní barvou jsou pak odstíny hnědé, pískové, ptejte se i po barvách velbloudí srsti. V kombinaci s černými detaily bude Váš dámský podzimní kabátek nepřehlédnutelný.

Dámský zimní kabátek pro ty nejmrazivější dny

Až přijde opravdová zima, ranní mrazíky a závěje sněhu, měla byste svůj podzimní kabát odložit a sáhnout po opravdu teplém kabátku, který se hodí i do těch nejmrazivějších dnů.
I letos letí kožešinka, která Vás příjemně zahřeje u krku. Jinak můžete kabát doplnit hřejivou šálou.

Dámský zimní kabátek

Dámský zimní kabátek, autor obrázku: afroboof

Autor úvodního obrázku: SeanJCPhoto