Vyměňte bundu za kabát

Vyměňte bundu za kabát


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Zima je letos chladnější než kdy jindy. Vzhled k tomu, že si nikdo z nás nemůže dovolit ležet doma u krbu a užívat si lenošení v teploučku, bude potřeba vyrazit do obchodů v koupit si teplý a stylový kabát.

Pohodlí v županovém kabátu

Županový kabát

Županový kabát

Není nic lepšího než užívat si teplo v pohodlí kabátu jako doma v županu. Mezi zimní trendy neodmyslitelně patří dlouhý kabát v županovém střihu s výrazným šálovým límcem. S kabátem koupíte i pásek ze stejného materiálu, ale můžete ho vyměnit za kožený pásek v barvě bot. Délka tohoto županového kabátu letos dosahuje až ke kotníkům a dá se skvěle kombinovat i se sportovním stylem.

Zaujmout v plášti

Plášť

Plášť

Když se řekne slovo plášť, většina lidí si okamžitě představí obraz podivného kouzelníka. I když se možná návrháři od čarodějů inspirovali, nemusíte se toho bát, protože plášť je jedním z nejžhavějších trendů zimy. Nejen, že vás udrží v teple, ale pomůže vám s outfity doslova kouzlit. Je skvělé, že se dá využít i v průběhu ostatních ročních obdobích.

Omráčit v chlupatém bombru

bombr

bombr

Pokud jste příznivci retro vzhledu, pak chlupatý bombr je to, co budete potřebovat. Je to naprostý top trend zimy a může vám pomoci dosáhnout stylového vzhledu i během hrozné vánice. Jeho naprostou výhodou je, že se dá kombinovat s mnoha věcmi, které již máte v šatníku, ať už se sportovními džíny nebo s elegantními šaty. Stejně tak jako plášť se dá využít také na podzim nebo na jaře.

Prošívaný kabát

Prošívaný kabát

Prošívaný kabát

A nakonec přecházíme k prošívanému kabátu, který nejteplejší ze všech zimních kabátu, něco pro opravdové zimomřivce. Mají ovšem jednu nevýhodu, mají tendenci přidávat na objemu a to je to, čemu se všichni snažíme vyhnout. Pokud jste přes vánoční svátky trochu přibrali, snažte si vybírat z tmavších barev.

Většina z nás dává přednost neutrálním odstínům bíle, černé, hnědé, béžové nebo šedé. Jedná se o klasické odstíny, které jsou v kurzu. Zkuste ale letos nežhavější barvu sezóny: burgundy.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: http://www.orsay.com/cs-cz/