5 doplňků, které jsou v zimě nezbytností

5 doplňků, které jsou v zimě nezbytností


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Doplňky dotvářejí vzhled každého oblečení a zimním období dokonce mohou být velmi užitečné. Zimní doplňky jsou ideální pomocníci při zahřátí krku, rukou nebo hlavy. A které doplňky vás budou letos provázet mrazivými měsícemi?

Rukavice

Kožené rukavice

Kožené rukavice

 

Pletené rukavice se zvorem

Pletené rukavice se zvorem

Rukavice, ať už kožené, pletené nebo bez prstů budou všichni potřebovat, abych ochránili ruce před mrazem a také jejich vzhled. Nezapomeňte, že mrazivé počasí způsobuje na rukou suchou a popraskanou kůži, což může být bolestivé. Navíc je to celkem stylové doplnění nudného zimního outfitu.

Šály

Šála se vzorem

Šála se vzorem

 

Šála se vzorem

Šála se vzorem

Šátky a šály mají úžasnou schopnost udržet váš krk v teple i uprostřed vánice. Jedná se pravděpodobně o nejdůležitější doplnění zimního oblečení. Stačí si ji jen jednou zapomenout a druhý den můžete ležet s chřipkou v posteli. Pokud chcete vypadat nóbl, zvolte kožešinový šál, který zajistí lehký nádech luxusu.

Čepice nebo zimní klobouk

Černý klobouk

Černý klobouk

 

Šedý klobouk

Šedý klobouk

Nasadit si na hlavu čepici s kožešinovou bambulí je velmi jednoduché, ale zkuste letos vyzkoušet elegantní plstěný klobouk. Zkombinovat ho se zbytkem outfitu se může zdát poněkud komplikovanější, ale pokud se inspirujete kolika obrázky na internetu, tak pak to zvládnete levou zadní. Krom toho klobouk udrží vaši hlavu v teple stejně jako čepice, ale celkový dojem chic dámy je nesrovnatelný. Pokud ovšem holdujete sportovnějšímu vzhledu, zůstaňte u klasické pletené čepice, nadále zůstává mezi zimními trendy doplňky i ona.

Zateplené holínky

Zateplené holínky

Zateplené holínky

Růžové holínky

Růžové holínky

Přemýšlíte co si letos obout? Onošené kozačky, válenky a kotníkové boty s kožešinou vám už přijdou okoukané a nudné? Tak si vezměte holínky! Ovšem protože je nyní třeskutá zima, nezapomeňte si je zevnitř zateplit, buď hřejivou vložkou, nebo vysokými pletenými ponožkami. Teplá vložka uvnitř holínek slouží jako další barevný doplněk, protože je ohrnutá přes horní stranu holínek. Můžete ji zkombinovat se stejně zbarvenou taškou nebo bundou.

Venku je brzy tma a vše kolem je tak tmavé a pochmurné, tak nezapomeňte na barvy, i kdyby měly být jen na těchto doplňcích.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: http://www.lindex.com/cz, http://www.botovo.cz