Zimní čepice

Čepice, klobouk či jiná pokrývka hlavy? Začněte je nosit!


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Pokrývka hlavy, ať už je to čepice nebo klobouk je v zimních měsících důležitá. Chrání naši hlavu a uši před silným mrazem, větrem a navíc dokáže skvěle doplnit či přímo završit celý outfit.

Hravé čepice s oušky

Tento trend neplatí jen pro děti, právě naopak! Letos se mohou odvázat i dospělí. K dostání jsou totiž čepice s oušky, které často napodobují různé zvířecí hlavy. Můžete tak na hlavě nosit roztomilého medvídka nebo pandu. Pokud Vám nevadí tahle mírná infantilnost a dokážete se sami nad sebou povznést, určitě si jednu pořiďte!

Maximálně hřejivé čepice pro ty největší mrazíky

Pokud chcete mít hlavu opravdu v teple, doporučujeme ty nejteplejší a nejhuňatější čepice. Jako skvělá a hřejivá pokrývka hlavy poslouží například ušanka či beranice, která u nás ještě nezískala na takové oblibě jako ve světě. Lidé mají stále raději pořádného kulicha či jednoduché klasické čepice.

Pletená zimní čepice

Pletená zimní čepice, autor obrázku: LornaWatt

Toužíte po eleganci? Sáhněte po klobouku!

Nosíte kabát a ráda byste zvýšila eleganci celého outfitu o další level? Naučte se nosit klobouk. Na trhu je obrovský výběr zajímavých kousků v nejrůznějších barvách. Záleží tedy jen na Vás, který se Vám bude nejvíc líbit a především, který Vám nejlépe sedne na hlavu.

V případě, že se na klobouk necítíte, ale ráda byste něco elegantnějšího, než je kulich, doporučujeme výběr baretu či jednoduché čepice se zdobením. Například s ozdobným květem. Taková pokrývka hlavy nepůsobí nijak sportovně a perfektně se hodí ke kabátu a elegantnějším outfitům.

Autor úvodního obrázku: LornaWatt