Dámský svetr

Dámské svetry – co se bude nosit tento podzim a zimu?


Štítky: , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Zahřejte se! Tílka a letní topy schovejte do šatníku a vytáhněte dámské svetry. Pokud si však nejste jistá, co se nosí, přečtěte si následující článek!

Pamatujete na kousavé svetry od babičky? Tak ty jsou minulostí!

Kvalitní a příjemný materiál je důležitý. Kdo by chtěl slušivý a však nepohodlný dámský svetr? Nikdo! Chcete se cítit jako doslova jako v bavlnce? Vybírejte dámské svetry z bavlny a lnu.

Cardigans, v češtině pak kardigany – dámské svetry oblíbené po celém světě

Anglický název pro typ tohoto svetru je cardigan, my jsme si ho počeštili na kardigan a jinak ho můžeme znát taky pod pojmem dámský svetr na knoflíky. Kardigan je vysoce trendy a ležérní záležitostí. Tento dámský svetr můžete obléknout prakticky k čemukoliv. Na trhu najdete nespočetné množství barev i vzorů, proto pečlivě vybírejte. Klasikou je jednobarevný cardigan, který se perfektní sladí se zbytkem outfitu.

Trend číslo 2 – dámské svetry ve velikosti XXL!

Všimla jste si v obchodě maxi-svetrů a přemýšlela, zda jste si nespletla dámské oddělení s pánským? Tak pozor, i zde se jedná o celosvětový trend, který letos slaví nevídané úspěchy u nositelek všech postav. Tyto dámské svetry jsou šité tak, že působí XXL dojmem. Nevíte co k takovému svetru obléct? Zvolte rovné a úzké střihy kalhot či sukní.

Pletené svetry po babičce nemusí do koše!

Pozor, teď nemyslíme ty kousavé, které jsme zmiňovali na začátku článku. Nyní se bavíme o svetrech z hrubě pletené vlny. Tento dámský svetr je totiž letos horkou novinkou. Působí trochu vintage a bohémským dojmem, jsou pohodlné a trendy. Tak proč si takový dámský svetr nepořídit?

Autor úvodního obrázku: Stacie Stacie Stacie