Flitrovací mánie

Flitrovací mánie


Štítky: , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:V každé kolekci letos najdete jasné známky elegance – ať už si prohlédnete svetry s litry, halenky s lesklými kamínky nebo šaty v brilantní lesku. Třpytivým oblečením na sebe upoutáte pozornost, ale zároveň získáte vděčnou módu do divadla, formální příležitosti a zpestření do skříně. Nezapomínejte ani tentokrát na pořekadlo – nic se nemá přehánět – a vybírejte a kombinujte s rozmyslem!

Vyberte správně

flitry1

Obdivujete svetr s blyštivými detaily vaší kamarádky? Před nákupem si pořádně rozmyslete, co vlastně hledáte, co vám bude slušet, pasovat k vašim proporcím a s čím budete daný hadřík kombinovat. Ženy s plnějšími tvary by si měly odpustit celoflitrové šaty, které sluší skutečně hubeným dívkám a pozornost by měly soustředit do menších kousků oblečení – chytře nakoupí třeba topy, bolerka nebo šály. I ženy větších proporcí si mohou dovolit flitry, ale pouze v jemném a decentním provedení, aby nevypadaly jako pochodující vánoční ozdoba. Vzájemně je třeba ladit jednotlivé kousky oblečení tak, aby se prvky mezi sebou nebily a neztratily na přitažlivosti. Proto platí, že flitrovaný kousek oblečení kombinujeme s jednobarevným a jednoduchým fashion oblečením. Pozor věnujte i výběru šperků a bižuterie. Zacházejte opatrně s barevnými kombinacemi, velikostí a výrazností šperků a detailů.

botky

Pokud se bojíte, že budete vypadat jako zdobený vánoční strom, držte se vkusných modelů – nesmrtelná kombinace černých šatů je věčná! A co říkáte třeba na černé kalhoty, tmavý flitrovaný top a bolerko? A proč si třeba pro začátek neobléci jenom doplněk s lesklými aplikacemi nebo vyzkoušet zářivé náušnice? V tomto případě skutečně platí, že méně je mnohdy více a vy na to nezapomínejte. Pokud vám postava i styl a osobitost dovolí, pořídit si ale můžete lesklé sukýnky, kardigany, šaty, topy, svetry, pásky, šaty, kabátky, řetízky, náramky nebo hodinky a prsteny. Cit pro módu je důležitý a především v případě, že se chcete blýsknout, klaďte na první místo eleganci a vkus před samotným vzhledem jednotlivých kousků oblečení.

Autor úvodního obrázku:  skipscales

Autor obrázku v textu:  Danielle Pearce

Autor obrázku v textu:  mandalai*