Co vám nesmí chybět ve skříni? Nestárnoucí móda pro všechny!

Co vám nesmí chybět ve skříni? Nestárnoucí móda pro všechny!


Štítky: , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Existuje oblečení, které vynosíte po celý rok? Našli jsme pro vás stylové trendy kousky, které využijete na jaře, podzim i v zimě. Co bude letos in? Prohlédněte si nadčasovou klasiku, která nikdy neurazí, neokouká se a jediné, co se může stát, bude potřebovat nový kabátek.

Mokasíny a šaty XL

 mokasíny

Ploché boty, mokasíny, které nosily naše babičky, jsou stále in. Ploché boty slavily obrovský úspěch v letní kolekci a na podzim tomu nebude jinak. Pánský styl dodává ženám jistý nádech elegance a zároveň podtrhuje ženskou křehkost a právě mokasíny jsou skvělým obutím pro tyto modely. Mokasíny můžete využít prakticky ke každé příležitosti, skvěle vyniknou u krátkých sukní, šatů a hodí se rovněž k dlouhým kalhotám. Letošní podzim pofrčí v dvoubarevném designu, nejlépe kontrastních barev. U pánského stylu ještě zůstaneme. Do vašeho šatníku skvěle zapadnou maxi kabáty, kalhoty s nažehlenými puky a volnými košilemi. Celý outfit podtrhne ještě dedečkovský klobouk s ozdobným pérkem nebo stuhou. Prošmejděte šatník vašich maminek či babiček, zaručeně v nich najdete poklady, které musíte mít.

 trenčkot

Do skříně pořiďte i trenčkot, který nikdy nevyjde z módy. Stačí jenom proměnit barevnost oblečení z jásavých tónů do sofistikovaných tlumených odstínů. Schovejte růžové a pastelové barvičky za nestárnoucí hnědou, béžovou a šedou. Vzpomínáte si ještě na žerzejové roláky? Provětrejte je, letos se budou určitě hodit! A jaký je váš názor na ponožky v sandálech? To, co je u mužů považováno za módní omyl století, u žen funguje jako šik trendy doplněk. Nebojte se zábavných a výrazných kontrastů a dodejte vašemu šatníku nádech opravdové světovosti! Nestárnoucí klasika v podobě šátků se opět vrací! Vyberte si krásné pestrobarevné kombinace, které osvěží i jednoduché a nevýrazné modely.

Autor úvodního obrázku:  .elsie*cake.

Autor obrázku v textu:  Minnetonka Moccasin Co

Autor obrázku v textu:  fervent-adepte-de-la-mode