Jak se bude letos nosit krajka

Jak se bude letos nosit krajka


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:V dřívějších dobách byla krajka znakem vysokého postavení, dnes se s ní zdobíme, abychom daly svým oděvům šmrnc. Já si krajkové oblečení vybírám vždy, když mám romantickou náladu a chci se cítit žensky. Také návrháři mají krajku ve velké oblibě, a ta se v jejich kolekcích nyní objevuje v hojné míře. Jestliže máte pocit, že krajka je příliš elegantní a do každodenního ležérního stylu nejde zapojit, přečtěte si tento článek a okamžitě změníte názor.

Krajková minisukně nebo šortky

Barevné krajkové šartky

Barevné krajkové šartky

Minisukně jsou roztomilé a jsou ideální pro teplé jarní a letní počasí. Pokud hledáte něco dívčího a elegantního do svého jarního šatníku, mám pro vás tip. Kupte si krajkovou minisukni, která jde kombinovat s džínovou košilí pro uvolněný ležérní vzhled.

Krajkové šaty

Černé krajkové šaty

Černé krajkové šaty

 

Tmavomodré krajkové šaty

Tmavomodré krajkové šaty

Nosíte nerady minisukni? Dalším způsobem, jak využít krajku během této sezóny, jsou krajkové šaty. Nebojte se, v prodeji je nepřeberné množství stylů a vzorů, které jsou ideální pro každodenní nošení a při správné volbě se nemusíte se bát, že budete připomínat nevěstu nebo její družičku. Klíčový je také výběr doplňků.

Barevná krajka

Krajkové šaty v pistáciové barvě

Krajkové šaty v pistáciové barvě

 

Žlutá krajkové tunika

Žlutá krajkové tunika

Pokud ve vás jakékoliv bílé krajkové šaty evokují svatbu, vyměňte bílou za barevnou a poohlédněte se po krajkových šatech v pastelové barvě. Zajímavě vypadá i barevná krajková tunika, například v barvě slunce.

Kombinace krajky s jinou tkaninou

Barevná kombinace

Barevná kombinace

Dalším opravdu příjemným způsobem, jak nosit krajku je vhodná kombinace s jinou tkaninou. Bílá krajková tkanina se hodí k džínovině a barevná krajka zase k bílé nebo černé barvě, podle odstínu. S krajkou si pak také rozumí kůže, a dokonce i peří.

Krajka a potisky

Jarní klobouk

Jarní klobouk

Pruhované tričko

Pruhované tričko

V případě, že máte v oblibě odvážný a ohromující styl, mohla by vám krajka připadat příliš jednoduchá. Pokud je to vás případ, můžete nosit krajkové kousky s oblečením s potiskem. Velmi jarně vypadá outfit složený z krajkové sukně nebo krajkových šortek a pruhovaného trička v námořním stylu. Pro doladění použijte už jen klobouček a páskové boty.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: http://www2.hm.com/cs_cz/index.html