Krásná a smyslná

Krásná a smyslná


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:



Šaty nebo sukně jsou mocnou zbraní žen. Zvýrazní vaše křivky a dokážou upoutat pozornost mužů, což působí velice příznivě na sebevědomí každé ženy. Pravdou ovšem je, že pořídit si šaty, které padnou jako ulité a budou postavě celkově lichotit, je občas pěkná dřina. I pár kil navíc vám pohled na vaši postavu dokáže pořádně znechutit. Pokud tedy chcete být dokonalá a obléct si šaty vašich snů, je potřeba proto někdy udělat občas něco navíc. Pravidelné cvičení a výživové doplňky jako podpora zdraví, vás dostanou opět do kondice a vám nebude nic bránit, v tom, abyste zazářila i v těch nejupnutějších šatech.

Vyberte si správné plesové šaty

šaty1

Být smyslná, žádoucí, ale zároveň se vyhnout lacinosti je nelehký úkol. V období plesů nebo u příležitosti firemních večírků je tento fakt více než důležitý. Dobrým východiskem, jak splnit veškeré tyto nároky a zároveň se cítit půvabně a elegantně, můžete zakoupením šatů, které jako by šila chytrá horákyně tzv. oblečená – neoblečená. Krajkové šaty jsou skvělou volbou. Díky chytrému řešení, kdy trup, zadek i nohy máte zakryté neprůhlednou látkou, ale záda, dekolt a paže jsou vidět pod krajkou, dáte vyniknout vaši ženskosti a atraktivnosti. Krajkové šaty se prodávají v mnoha rozmanitém provedení. Délka, barva, střih a celkový design je tedy pouze na vašem osobním uvážení, stylu a vkusu. Představte si, jak smyslná v takových šatech můžete být například při tanci v ztemnělém sále, kde hraje příjemná hudba.

šaty2

K šatům by vám neměl chybět ani stylový doplněk. Elegantní psaníčko, okouzlující spona ve vlasech a samozřejmě šperky vám nesmí chybět. Pokud zvolíte výraznější šaty plné detailů, pak si doplňky vyberte spíše jednodušší, které doplní váš celkový vzhled a naopak pokud budete mít šaty něžné a jednoduché, pak máte prostor pro zářivé a designově propracované doplňky. Nenechte si ujít šanci být krásná a smyslná a překvapte své okolí.

Tip na závěr: Každá žena touží být krásná a svůdná. K ideálním křivkám pomohou speciálni přípravky na hubnutí od HarmoLine, které zakoupíte online zde.

Autor úvodního obrázku:  lori2019

Autor obrázku v textu:  DressDress.net

Autor obrázku v textu:  ShiyingLingerie