Kosmetika od Mrtvého moře

Péče jako žádná jiná


Štítky:

Sponzorované odkazy:Téměř každá žena používá kosmetické přípravky, které jí pomáhají udržovat její pleť stále hebkou, hladkou a jemnou. Některé ženy mají problém s nedostatečnou hydratací pleti a častým odlupováním starších vrstev pokožky. Pokud i vy k takovým patříte, je třeba najít kosmetický přípravek, který vaší pleti dodá dostatek hydratace a zvláční ji. Vyzkoušejte přípravky Sea of Spa. Tato přírodní kosmetika Mrtvého moře má blahodárné účinky na vaši pleť i celý organismus.

Jak je to možné? Přípravky Sea of Spa mají přírodní recepturu, naleznete v nich celou řadu zdraví prospěšných vitamínů, minerálů a stopových prvků. Tyto látky se v hojné míře vyskytují v Mrtvém moři, které je známým zdrojem solí, minerálů a živin. Jsou obsaženy ve vodě, v bahně a také v organismech, které se naučily v tomto nehostinném prostředí přežít. Patří k nim unikátní řasa Dunaliella, jejíž výtažky se používají jako jedna z mnoha složek kosmetických přípravků Sea of Spa. A k čemu je taková kosmetika z Mrtvého moře tedy vlastně dobrá?

Kosmetické přípravky Sea of Spa obsahují přírodní minerály z Mrtvého moře, které blahodárně působí při léčbě kožních onemocnění, celulitidy i revmatu. Dále se starají o dokonalou hydrataci pokožky, která je díky tomu vypnutá, rozzářená a zdravá. U pokožky se však působení přípravků Sea of Spa nezastaví, velmi pozitivní vliv mají také na svaly, krevní oběh a klouby. Přípravky Sea of Spa tvoří již několik řad, můžete vybírat přípravky pro zralou pleť, čistící kosmetiku nebo přípravky pro péči o vaše ruce, nehty nebo pokožku. Sea of Spa je přírodní bio kosmetika, která o vás bude jemně a přitom velmi účinně pečovat. Vložte vaše zdraví do rukou skutečných odborníků, Sea of Spa vám nabídne dokonalou péči pro jakýkoli typ pleti.