Be casual!

Be casual!


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Co vlastně znamená casual styl? Slovo, se kterým se setkáváte v zaměstnání nebo u pozvánek na různé společenské události, popisuje formální nebo také ležérní styl oblékání, který je kombinován s nápadnými a uvolněnými prvky. Zdánlivě neslučitelné prvky dokáží vytvořit moderní outfit plný elegance, šarmu, ale také pohodlnosti a jakési rozvolněnosti. Casual styl vám bude slušet v práci i při setkání s přáteli. Casual styl neboli také moderní městská elegance vám umožní být šik za každé okolnosti.

Uvolněná móda, která nezklame

 casual 2

Dámský casual styl je založen především na kombinaci šatů, kostýmků a košilí či halenek se vzory, volány nebo materiály, jako jsou krajka a lesklé látky. Přiléhavé a propínací šaty v různých délkách, na nohách baleríny nebo třeba i kozačky či oblíbené „dírkované“ polobotky jsou tím pravým. V casual stylu nehledejte nic složitého. Džíny s elegantní košilí nebo sáčkem rovněž plnohodnotně splňuje kritéria casual stylu, takže i dámy, které nemají rády formální oblečení, se zde najdou. Samozřejmě, že džíny musí být čisté, bez zbytečných děr či trhaných ploch a barva by měla být jednotná, aby i zde byla zachována elegance. V casual stylu uplatníte i kraťasy, delší, kratší, džínové či z jiného materiálu vypadají velice slušivě v kombinaci s tunikami, volnými halenkami a svetříky, které když doplníte stylovými slunečními brýlemi a například balerínkami nebo také lodičkami, můžete prohlásit „I´m casual!“.

 casual 1

Casual styl je oblíbený i mezi pány. Díky možnosti přehodit si přes košili svetr a místo nepohodlných formálních kalhot obléci džíny doplněné hezkou košilí, se pánové již v zaměstnání nemusí trápit v oblecích a kravatách. Stejně jako dámy, i pánové mohou být vždy elegantní, ale nebudou působit přísně či stroze. Nedbalá elegance v podobě casual stylu je skvělým východiskem, jak neurazit v práci a být moderní a uvolněný i ve společnosti přátel. Nechte se jim unést i vy.

Autor úvodního obrázku:  noamgalai

Autor obrázku v textu: Chot Touch

Autor obrázku v textu:  xposhr