Návrat do „padesátek“!

Návrat do „padesátek“!


Štítky: , , , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Líbí se vám retro styl plný líbivých střihů a detailů? Pak pro vás máme skvělou zprávu! Móda 50. let hlásí návrat! Slušivé outfity, které na jednu stranu působí puritánsky a na druhou zase sexy, jsou opět IN a vy máte možnost si tímto specifickým stylem zaplnit celý šatník. Inspirace pro tento článek a také móda vracející se na výsluní je spojena se stylem, který znáte z amerických filmů a nikoliv z fotek vaší babičky. Pojďte se tedy podívat na to, co vám může móda 50. let nabídnout v současné době.

Usedlá? Ani náhodou!

 retro blond

Móda 50. let přinesla uvolněnější styl, kdy ženy měly možnost rafinovaně předvést svoje křivky a zároveň nikoho nepohoršovat. Košile, blůzky, a také vrchní část šatů obepínaly ženské hrudníky a daly vyniknout ženským tvarům. Sukně a šaty, které většinou končily u kolenou nebo těsně pod nimi byly áčkových střihů nebo vkusně obepínaly boky a daly více vyniknout křivkám nohou. Takto střižené šaty, sukně ale také přiléhající košile, trička a blůzy měly většinou jasné a veselé pastelové barvy a zdobí je proužky, puntíky nebo kára a kostky. I když je délka šatů i sukní v dnešní době minimální, móda 50. let si stále zachovává svůj styl. K této retro módě také neodmyslitelně patří kraťasy a třičtvrťáky, které vypadají úžasně v kombinaci s křiklavými lodičkami, balerínkami nebo jednoduchými teniskami. Nebojte se vyrazit na nákupy, móda 50. let vás pohltí i dnes.

Vzhled dotažený k dokonalosti

 retro

Abyste svůj outfit inspirovaný padesátými léty dotáhli k dokonalosti, je potřeba zapracovat i s líčením a účesem. Do vlasů se hodí šátky a čelenky a váš vzhled bude naprosto perfektní, pokud si troufnete na tupírovaný účes. K líčení budete potřebovat výrazné černé linky, rtěnky v rudých odstínech a stejně výrazné laky na nehty. Obměňte si šatník svůdným a zábavným stylem, který se vrátil z 50. let!

Autor úvodního obrázku:  [Aim&Shoot] Stéphane L. Photographie

Autor obrázku v textu:  Terry Minella

Autor obrázku v textu:  Bobbins and Bombshells