Airbrush makeup

Airbrush makeup


Štítky: ,

Sponzorované odkazy:Airbrush je unikátní metoda nanášení make-upu v kosmetickém salonu nebo přímo u vás doma. Make-up se v ultra jemné mlze sprejuje na pleť speciální pistolí. Směs vzduchu s barevným pigmentovým make-upem v molekulách vody ulpí na povrchu kůže a vytvoří dokonale souvislé nalíčení, které kryje akné, pihy, vrásky nebo jizvy. Krom toho, celkový dojem působí velmi přirozeně a nalíčení vydrží velmi dlouho bez použití nehygienických štětců nebo houbiček.

Jak se Airbrush používá

Plnění Airbrush pistole

Plnění Airbrush pistole

Použití je velmi jednoduché a sprejování make-upu na pleť tak zvládne každý během pár minut.

Nejprve naneste na obličej hydratační krém, potom make-up a na závěr tvářenku.

Postupem času se naučíte Airbrush pistolí nanášet také oční stíny, zvýrazňovat obočí nebo rámovat oči oční linkou.

Vzhledem k tomu, že tón pleti se během roku mění, můžete si vytvořit odpovídající odstín smícháním pár kapek určitých odstínů make-upu přímo v kalíšku Airbrush pistole.

Do kalíšku Airbrush pistole nakapete pár kapek vybraných odstínů make-upu, ucpete prstem ústí Airbrush pistole a opatrně tlačíte párku směrem dozadu. Vzduch začne proudit opačným směrem a v kalíšku se lehkým bubláním začnou barvy promíchávat.

Make-up do Airbrush

Make-up do Airbrush

Je pravda, že lahvičky s make-upem jsou velmi malé, většinou do 10 ml a jejich cena je o něco vyšší než cena běžného make-upu. Bez obav, denně budete potřebovat jen 5 kapek. V případě silnějšího krytí je spotřeba dvojnásobná.

10 ml lahvička obsahuje přibližně 200 kapek make-upu. Při běžném každodenním používání vám tedy vydrží déle než měsíc.

Důležité také je, že Airbrush make-upy neobsahují žádné vůně, oleje nebo parabeny, takže se nemusíte bát alergických reakcích, i když máte citlivou pleť.

Shrnutí výhod

Airbrush pistole

Airbrush pistole

Make-up aplikovaný Airbrush pistolí je odolný proti doteku, rozmazání, vodě, potu nebo slzám. Dále také nestéká, nebledne a nestírá se.

Aplikace je velmi jednoduchá a rychlá.

Zakryjí se veškeré nedokonalosti pleti, jako je akné, pigmentové skvrny, vrásky nebo jizvičky.

Líčení je dokonale přirozené i z bližšího pohledu bez zanesených pórů a zateklého make-upu ve vějířovitých vráskách pod očima.

Nastříkaný make-up je rovnoměrný, přesný, bez zatížení pleti.

Nanášení je hygienické

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: www.flickr.com