Maria Nila – barevný vlasový styling

Maria Nila – barevný vlasový styling


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Značka Maria Nila má více jak 40-ti letou zkušenost v oboru vlasový kosmetiky a stylingových produktů. Na vývoji se podílí profesionální kadeřníci přímo ve Švédsku, kde je výrobní závod. Na značce se mi velmi zamlouvá, že výrobky jsou 100% veganské, netestují je na zvířatech a neobsahují parabeny ani sulfáty. Přesvědčit vás o tom může několik certifikátů, kterými se značka pyšní. Patří mezi ně PETA, Leaping Bunny a The Vegan Society. Výrobky jsou proto maximálně šetrné k přírodě, vlasům a jsou zaručeně kvalitní.

Maria Nila

Maria Nila

Maska Colour Refresh

Jedná se o vyživující masku bez permanentních barevných pigmentů, která zvýrazňuje intenzitu barvy nebo vaši barvu vlasů přímo změní. Pokud rády experimentujete a často měníte barvu vlasů, bude pro vás tato maska tím nejvhodnějším řešením. Vydrží pouze 4-10 umytí a vy potom můžete vyzkoušet jiný odstín. A protože obsahuje i arganový olej, budou k tomu vaše vlasy zářit zdravím.

Barevné odstíny

Barevné odstíny

Jaký odstín zvolit

Světlé odstíny: Vanilla – Sand – Bright Copper

To jsou masky, které se hodí pro blond a světle hnědé vlasy. Protože maska nezesvětluje, nebyl by odstín barvy na tmavých vlasech vidět.

Neutrální odstíny: White Mix – Pearl Silver

Maska White Mix neobsahuje barevné pigmenty a používá se samostatně na ošetření vlasů nebo s ostatními odstíny, které zesvětluje. Pearl Silver má za úkol neutralizovat žlutý nádech ve vlasech a zajistit studený odstín vlasů.

Středně tmavé odstíny: Autumn Red – Cacao Red – Cacao – Cacao Intense

Tyto masky mají intenzivní barevný efekt a hodí se jak pro světlé, tak i tmavé vlasy.

Intenzivní odstíny: Azure – Pink Pop – Bright Red – Vivid Violet – Black

Masky jsou velmi bohaté na barevné pigmenty. Pro docílení pastelových efektů je smíchejte s maskou White Mix.

Barevná paleta

Barevná paleta

Jak na to

Vlasy si umyjte šamponem a jemně vysušte ručníkem. Masku Colour Refresh si naneste na vlasy nebo na požadovanou část a nechte působit 3-10 minut v závislosti na požadované intenzitě barvy.

Potom si vlasy opláchněte a na závěr použijte ještě kondicionér, který uzavře vlasové kutikuly.

Použití masky je velmi jednoduché a rychle, navíc budete během procedury relaxovat při nádherné vůni.

Ráda bych ještě zmínila, že maska vám vlasy nezesvětlí, pouze je prosvětlí, prozáří a naplní životem. Po pravidelném používání se celkový vzhled vlasů o poznání zlepší, budou zregenerované, bez roztřepených konečků a přestanou se krepatět.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: www.flickr.com