Staňte se neodolatelnou pin-up girl!

Staňte se neodolatelnou pin-up girl!


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Pin-up girls bychom mohli s nadsázkou označit jako americký sen, který trvá déle než padesát let a pořád je pro ženy zajímavý.  Původně byly pin-up girls dívkami, které si pánové pro jejich smyslnost a nebezpečnou přitažlivost často a rádi připíchli na skříňku, nástěnku nebo palubní desku. Tento fenomén se však dostal do módy a stal se múzou pro obyčejné ženy, které rázem rozkvetly i celebrity, které tento styl pořád rády prodávají. Sexy upravená žena v odvážných nebo něžnějších šatech s umně vyčesanými vlasy můžete být i vy a to nejen na retro party.

Zvýrazněte oči a vyrazte na lov

 Pin-up2

Móda podle pin-up je dokonalou souhrou odvážných a decentnějších střihů, které podtrhnou vaši ženskost, sex-appeal a smyslnost a zároveň stále nechávají prostor mužské fantazii. Pin-up je určena ženám, které se nebojí ukázat své přednosti a vyzdvihnout ženskost jako takovou. Lodičky, výraznější líčení i úprava nehtů ve spojení s kraťásky pod zadek, šaty nebo odvážnými topy jsou pro pin-up charakteristické. K pin-up neodmyslitelně patří šaty s širokou sukní, šaty bez ramínek, pouzdrové sukně nebo kalhoty s délkou do poloviny lýtek, topy, barevné svetříky, punčocháče s nepřehlédnutelným švem a spodní prádlo s pestrými vzory. Snad nejoblíbenější barvou ve stylu pin-up je křiklavá a krásně sytá červená, mezi vzory kralují námořnické pruhy, květiny a imitace leopardí kůže. Červená je u pin-up skoro nutností i u lodiček, nehtů či rtěnky. Z ostatních barev sluší pin-up stylu bílá, černá, modrá nebo například růžová.

 pin-up3

U pin-up stylu je více než důležité líčení a účes. Výrazné kočičí oči, černé linky, dlouhé řasy a červená rtěnka a vyčesané vlasy se šátkem nebo účes s vlnou nesmí chybět. Styl pin-up dává vyniknout ženskosti a to především bokům, prsům a zadku, což v kombinaci se vkusným make-upem a účesem způsobí doslova výbuch mezi mužské části populace. Buďte neodolatelná, přitažlivá a zároveň stále stylová a elegantní.

Autor obrázků: Crysco Photography