Víte, co jsou to jelení šperky?

Víte, co jsou to jelení šperky?


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Historie jeleních šperků spadá do roku 2005 a rozhodně se nejedná o nějaký umělecký zpracovaný paroh. Hovoříme o špercích zpodobňující jeleny, kteří ale oplývají neskutečným kouzlem již na první pohled. Původně byl projekt jeleních šperků určen jako Pfko, ale jejich originalita je předurčila k úspěchu mezi širokou veřejností a tak si i vy můžete pořídit netradiční, ale elegantní druh šperku v podobě jelena.

Nasaďte parohy

 jelen2

Jelení šperky jsou vždy originál. Jsou vyráběny ručně a jejich zhotovení trvá zhruba 4 týdny. Jelení šperky, které pocházejí od party lidí Báry Vogeltanzové, můžete pořídit ve formě brože, čelenky, mašle do vlasů či čepice, náramku, přívěsku, náušnic či náhrdelníku. Každý jelínek má svůj příběh i jméno a své specifické zdobení a barvu. Kamínky, korálky a koženky dokáží vytvořit nesmírně elegantní obrazce, které dělají z jelenů naprosto luxusní záležitost a zároveň zachovávají určitou hravost. Jeleni z dílny Deers, které velí Kamila Písaříková, jsou zdobeni navíc i krystalky Swarovski a celkově je znát trochu jiný rukopis, přestože základ je stejný. I z této dílny si můžete pořídit náhrdelníky, náramky, brože, náušnice, čelenky, sponky nebo prstýnky. Své blízké můžete potěšit také Řádem třpytivého jelínka, který pak slouží jako brož.

 jelen1

K objednaným šperků, dostanete rovněž náhradní díly v případě malé nehody. Jelení šperky seženete pohodlně přes internet nebo v kamenných prodejnách, které naleznete především v Praze. Ať už si vyberete jakéhokoli jelena z dílen těchto dvou na sobě nezávislých výrobců, můžete si být jisti, že vás budou dokonale zdobit a tvořit nepřehlédnutelný prvek také proto, že jelínci působí jako by jim byla vdechnuta duše. Možná je to tím, že mají jméno a svůj vlastní příběh, každopádně tu pravou podobu a noblesu jim dodáte pouze vy. Podívejte se na originalitu, eleganci a excelentní českou práci a nechte se unést jeleními šperky.

Autor obrázků: deers