Svůdné spodní prádlo

Svůdné spodní prádlo – pojďte si hrát


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Začínáte v ložnici pociťovat stereotyp, chybí vám vášeň nebo jen chcete překvapit manžela? Zapomeňte na stud a vyrazte na nákupy! Vybírejte svůdné a vzrušující kousky do svého nočního šatníku. Jestliže chcete svého partnera překvapit, nevybírejte titěrné košilky, které odhalují úplně vše. Nechte své polovičce prostor pro fantazii a představy, které bude mít, až vás spatří v krajkovém prádle.

Psychologové potvrzují, že slušivé spodní prádlo je odjakživa spjato se sexuálními fantaziemi a jeho pomalé odkládání často zvyšuje vzájemné vzrušení. Bojíte se, protože máte nějaké to kilo navíc? Naši muži netouží po milenkách, které denně vidí v televizi, které mají dokonalá těla vylepšená plastikou. Muži touží po tom, co mají doma, tak proč jim neudělat radost? Vybírejte svůdné podprsenky, erotické korzety či krajkové punčochy, ve kterých budete neodolatelná.

Co muži ocení?

Muže zajímá provedení, rafinovanost rozepínání a pohodlí partnerky. Jestliže připravíte přítelovi podívanou v rozevláté krajkové košilce, ve které se sama nebudete cítit dobře, věřte, že žádný dojem neuděláte! Vybírejte takové kousky, které vám pasují, a cítíte se pohodlně. Muži obdivují metalické odstíny, zvířecí motivy a nestoudné korzety, ve kterých vypadáme jako sexuální dračice. Ženy naopak zbožňují průsvitné šifony, luxusní saténové kalhotky i extravagantní modely z latexu a kůže. V žádném šatníku, milé dámy, by nemělo chybět smyslné negližé, nejčastěji v bavlněném či saténovém provedení. Svůdné prádlo by nemělo být nudné, nic nezkazíte ani bílou, tělovou či černou a oblíbenou červenou kombinací.

Stále větší oblibu si získávají body, které jsou zdobené krajkami či vyšíváním. Nosíme je do práce, do společnosti či večer s přáteli na party a diskotéky. Nebuďte šedá myška a překvapte svého miláčka také doma. Zahoďte tepláky a vytahané mikiny, buďte krásné a milované!

Autor úvodního obrázku: Helga Weber