uvodni

Prádlo spodní vystavte na obdiv


Štítky: ,

Sponzorované odkazy:



Dříve by to bylo módní zločin, kdyby někomu bylo vidět spodní prádlo. Stejně tak jako třeba v pyžamu by nikdy ještě do nedávna nešel vynést ani koš. A jaký to je nyní špičkový trend!

Spodní prádlo jako vrchní oděv

Madonna

Madonna

Nosit spodní prádlo jako svrchní oděv je popravdě poněkud bizarní. A jen málo kdo najde odvahu vystavit se polonahý mezi lidmi. Krom toho, někteří lidé ani neví, že se tento módní výstřelek objevil na několika přehlídkách známých návrhářů a mohli by na vás pohlížet opovržlivě.

Samozřejmě celebrity se módním trendům velmi přizpůsobují a mnoho z nich spolupracuje se módními návrháři a jsou tak jejich reklamou. Pamatujete si Madonnino turné Blonde Ambition v 80. letech? Tenkrát pro ni zhotovil Jean Paul Gaultier korzet s kuželovitou podprsenkou.

Potom se začaly nosit bokovky, které při sezení odhalovaly tanga a skoro polovinu zadečku. Tak na toto zapomeňte. To snad mezi módní trendy nikdy ani nepatřilo.

Spodní prádlo jako součást vrchního oděvu

Podprsenka jako součást šatů

Podprsenka jako součást šatů

Pokud jste s tímto trendem stále na váhách, pravděpodobně vám je opět rozhoupu. Několik průzkumů rozdělilo naši společnost na dvě poloviny, jedné z nich připadá vykupující podprsenka nebo ramínko rajcovní a té druhé zas vůbec ne. V každém případě záleží na typu postavy a také oděvu, kterým spodní prádlo doplňujeme.

Spodní prádlo na oděv

Podprsenka na halence

Podprsenka na halence

Tak už jsme tu měli tílko na tričku, spodničkové šaty na svetru a nyní návrháři přišli s podprsenkou na tričku. Na fotce to sice vypadá zajímavě, ale osobně bych k tomu odvahu neměla.

Podprsenka pod rozepnutou košilí

Podprsenka pod rozepnutou košilí

Podprsenka pod rozepnutou košilí

Podprsenka pod rozepnutou košilí je už o něco decentnější, ale stále je to velmi odvážené. Nepůsobí příliš vulgárně, však silný erotický náboj zůstává. Druh podprsenky je v tomto případě velmi důležitý. Nejlepší volbou je černá, třeba i saténová, trojúhelníková podprsenky s páskovými detaily.

Kalhotky se zvýšeným pasem pod háčkované nebo krajkové šaty

Spodní prádlo pod krajkovými šaty

Spodní prádlo pod krajkovými šaty

Další dráždivý model odhaluje tentokrát více spodní část těla. Hrudník je zakrytý volánkem kolem ramen a pod krajkovými šaty jsou odhaleny pouze nohy. Kalhoty se zvýšeným pasem mají funkci optického zeštíhlení pasu, který umocňuje široký pásek.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: flickr.com