Nejoblíbenější barevné kombinace – podruhé


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:prvním díle jste se dočetli, jak kombinovat barvy červené, žluté, modré a dalších výrazných barviček. Poradíme ženám, které rády nosí pudrové odstíny, pastelové barvy i tlumené tóny. V pokračování si na své přijdou milovnice černobílé klasiky, výrazné oranžové, modré i sportovního stylu v džínovém provedení. Vybírejte stylové trendy kousky na celý rok – podzimní vábení, letní horké dny a zároveň se připravte na jarní probuzení. Váš šatník by měl mít spoustu univerzálních kousků, které využijete po celý rok – tato investice se opravdu vyplatí!

Když chcete být vidět…

moda3

… nemusíte hned oblékat pestré vzory a výrazné potisky či motivy. Stačí vyzkoušet sporty chic styl, který lehce vytvoříte správnými barvami – mladistvou ležérní džínovou modří, doplňky v sytých odstínech červené a samozřejmě lehkou vzdušnou bílou. Jednoduchý sportovní a přitom elegantní model podtrhnou doplňky nebo botičky v přírodní hnědé (nejlépe kůže) a jemné šperky či výrazné brýle. Zkuste třeba obléci džínovou vestu, která by měla být stálicí ve vaší skříni, nepostradatelné bílé tílko a šortky či džínovou sukni. K tomu dopasujte rudou kabelku. V létě navíc vynikne vaše bronzově opálená kůže, v zimě vyměňte sluneční brýle za nařasenou dutou šálu. Chcete se proměnit v super woman? Pak si zkuste obléci barevnou kombinaci výrazné oranžové, královsky modré a cukrově růžové. Právě růžová, ač na první pohled může působit nesourodě, celý outfit lehce zjemní a dodá mu nádech pravé ženskosti. Proto růžové volte především doplňky a obuv. Jednoduchý model si vytvoříte třeba z modrého kabátku s výraznými klopami, oranžových lesklých legín a delšího pulovru. Střet extravagantních a výrazných barev zjemní právě růžové detaily – pudrová rtěnka, jemný náhrdelník nebo třeba lodičky do špičky.

moda1

Chcete vysílat jasné signály? To se vám povede se zářivě oranžovou, bílou a nestárnoucí černou, která patří k univerzálním barvám a doplnit jí můžete téměř všechno oblečení. Dejte si ale pozor, aby černé barvy na vašem modelu nebylo příliš. Proto si oblečte raději bílou halenku či tuniku, výrazné oranžové kalhoty (zvonové, skinny nebo trubky) a nasaďte například černý klobouk nebo oblečte vysoké botičky na platformě. S tímto outfitem se stanete středem pozornosti.

Autor obrázků: fashionmode