I muži zakrývají své nedostatky

I muži zakrývají své nedostatky


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Ženy se chtějí vždy líbit, a tak často a různými způsoby zakrývají své nedostatky. Snad každá milovnice romantických komedií si vybaví scénu z filmu Bridget Jones, kde poměrně velkou roli hrály stahovací kalhotky. Nicméně stahovací prádlo není určeno jen pro ženy. I muži se rádi předvádí v tom nejlepším světle. Stahovací prádlo často pomůže figuru lépe vytvarovat a vytvořit tak dojem bezchybného těla. Zkuste ho také!

Ideální dárek pro partnera?

 stahovací1

Muži mají problémové partie stejně jako ženy. Vypouklé bříško nebo povadlý hrudník se dá lehce zamaskovat. Stahovací tričko s krátkým rukávem z prodyšného materiálu zeštíhluje oblast břicha a ramen. Pánové jej mohou nosit jako běžnou součást šatníku, ale vhodné je také pro sport. Další variantou, jak vymodelovat oblast hrudníku a břicha, jsou stahovací tílka. Pevný materiál zajistí a stáhne vše, co pánové nechtějí dát svému okolí na obdiv. Ramena můžou pánové zvýraznit pomocí stahovacího pásu, který zeštíhlí pas a břicho a opticky nechá vyniknout horní partie těla. Prádlo je vyrobeno z materiálů, které zajišťují pohodlnost pro každodenní nošení. Stahovací prádlo umožňuje mužům být sebevědomými a nezakomplexovanými elegány.

 stahovací2

Materiál a celkové zpracování stahovacího prádla podporuje také správné držení těla. Prádlo je vhodné nosit i po drobných operacích. Ani pánové nemusí být omezeni ve výběru oblečení. Kila či nějaký ten špíček můžou jednoduše zamaskovat díky stahovacímu prádlu. To jim poskytuje veškeré pohodlí a  často ani nejde poznat, že se jedná o stahovací tričko či tílko. Prádlo je možné sehnat hlavně v barvě bílé a černé, která neurazí a nepřitahuje pozornost nesprávným směrem. Muži stejně jako ženy, rádi okouzlují své okolí. Pro perfektní vytvarování či zvýraznění ramen je stahovací prádlo ideální. Nedostatky nebo drobné chybičky dokáže stahovací prádlo tak jednoduše zamaskovat a vaše drahé polovičky mohou snadno zdůraznit a podtrhnout celkový vzhled a dojem za pár sekund.

Autor obrázku: mr-fitness