uvodni

Bledě modrá a světle růžová s krémovou jsou barvy roku 2016.


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Rose Quartz a Serenity

Appe Plan

Appe Plan

Rose Quartz je jemně růžová barva připomínající růženín, západ slunce do červánků nebo cukrovou vatu. Serenity je blankytně modrá barva evokující jasné nebe, klid a odpočinek. Spojením těchto dvou barev docílíte souznění mezi teplejším objetím růžového tónu a chladné klidné modré.

Jemné barvy

Jemné barvy

Jemné barvy

Celý outfit v jedné barvě nikdy nebude vypadat pěkně. Barvy je potřeba sladit a doplnit jinými barvami. A právě toto barevná trojkombinace: bledě modrá, světle růžová a krémová tvoří dokonalé spojení. Pastelové barvy jsou jemné, dodávají křehkost s romantickým nádechem a bílé odstíny je ještě více rozněžňují.

Sladké barvy

Sladké barvy

Sladké barvy

Nemusíte teď nutně hledat šaty s touto barevnou kombinací. O tom móda není. Místo toho se snažte outfit z těchto barev vytvořit. Růžová a modrá jsou ze všech pastelových barev ty nejsladší, proto je potřeba toho cukru trochu ubrat pomocí béžové, krémové nebo šedé barvy.

Přeslazeno

Přeslazeno

Přeslazeno

Chápu, že tyto jemné barvy nejsou pro každého. Některé dámy se na ně cítí moc staré a jiné si v nich připadají mdle. Pokud ale i přesto chcete s módou držet krok, zkuste doplňky ve světlých odstínech, například šátek, pásek, kabelku nebo boty. Outfit můžete zvolit v černé a bílé barvě, a nezapomeňte ta bílá, pudrová nebo šedá tam k té černé musí být.

Jemné barvy nejen na jemných tkaninách

Na tkaninách

Na tkaninách

Jemné barvy si rozumí s jemnými tkaninami, jako je hedvábí, satén, šifon a podobně. To ale neznamená, že nutně musíte vynechat džínovinu, ale vybírejte jen ze světle růžových, světle modrých, šedých, bílých a pudrových odstínů.

Pastelové barvy na teplém oblečení

Na teplém oblečení

Na teplém oblečení

Vzhledem k tomu, že nám léto moc nepřeje a venku to vypadá jako na přelomu podzimu a zimy, klidně si můžete obléci kabáty, svetry a saka v těchto pastelových barvách. Také jsem se chtěla zmínit o tom, že nemusíte za každou cenu kombinovat všechny tři barvy. Pokud se vám nelíbí růžová, můžete jí vynechat a zkombinovat jen světle modrou s šedou nebo naopak jen růžovou s bílou a černou.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: www.zara.com/cz, www.flickr.com