Plesové desatero aneb letos za třpytivou krásku!

Plesové desatero aneb letos za třpytivou krásku!


Štítky: , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Plesová sezóna je stále oblíbenějším obdobím pro ženy, které milují třpytivé šaty, drahé parfémy, luxusní boty a lesklé doplňky. Patříte i vy mezi ty, které si rády oblékají krásné šaty, sledují poslední trendy a chtějí být za opravdovou královnu večírků? Pak si přečtěte, co letos frčí a čím se při výběru plesových šatů a doplňků řídit. A nezapomínejte, že pouze v šatech neohromíte! Slaďte i detaily a doplňky, které mnohdy ve výsledky nejsou vidět, ale patří mezi nedocenitelné poklady!

Při výběru nezapomeňte…

 šaty

… na to, že celočerné šaty jsou nestárnoucím hitem a radost udělají především ženám kypřejších tvarů, protože černá opticky zeštíhluje, sluší všem a nikdy nevyjde z módy! Takový outfit doplňte ostře barevným psaníčkem a můžete vyrazit. Rovněž nezapomínejte na to, že méně znamená někdy (v případě plesové výbavy často) více a řiďte se heslem, že před odchodem sundáte jeden šperk. Nechcete přece působit jako laciná kolotočářka ověšená barevnými tretkami, že? Jestliže se plesům a večírkům vyhýbáte jenom proto, že šaty vám nic neříkají, vyzkoušejte letos třeba elegantní overal z lehkých materiálů, které sluší všem postavám. Velkou pozornost si zaslouží i spodní prádlo, které vybírejte pečlivě a s důrazem na pohodlnost. Nezapomeňte, že by vám pod oblečením nemělo být za žádnou cenu vidět! Tabu jsou také gelová průhledná ramínka a barevné podprsenky pod bílé šaty. Pokud už máte vybrané oblečení, myslete i na svou pleť a rozzařte ji celotělovým pudrem, který aplikujte na tvář, ruce i odhalený dekolt.

 šaty3

Velmi efektivně a noblesně vypadají kožešinové doplňky, které koupíte ve vašem oblíbeném butiku. Dají se nosit jako ozdoba do vlasů, šála nebo slušivá kožešinou prošitá kabelka. Pozor si dejte také při líčení. Pokud vás čeká večer plný tance, kouře, alkoholu a potu, vyměňte divoké a výrazné líčení za nahé nebo přirozené barvy a tóny. Jste-li připravená, nezapomeňte na svého partnera. Ten by neměl nikdy zapínat poslední knoflíček u košile. Přichystejte mu rovněž tmavý oblek, nejlépe dobře padnoucí černý. A co do saka? Sáhněte raději po motýlkovi, který je slušivější, v případě kravaty pak nezapomeňte, že délka nesmí přesahovat sponu pásku.

Autor úvodního obrázku: domodi

Autor obrázku v textu: domodi

Autor obrázku v textu: becuo