Jaké plavky budou v létě nejvíce trendy

Jaké plavky budou v létě nejvíce trendy


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Letos si přijde na své opravdu každý. Budou se nosit jednodílné i dvoudílné plavky, zvýšený pas spodního dílu, který krásně schová větší bříško, pozadu nezůstávají ani nejrůznější exotické vzory, až po ty zvířecí. Pojďme se blíže podívat na jednotlivé trendy mezi plavkami v roce 2017.

Krajkové dvoudílné plavky

Plavky s háčkovaným zdobením

Plavky s háčkovaným zdobením

Podprsenková část je potažená jemným háčkovaným materiálem a tím zaujme na první pohled. Zároveň nemůžeme zapomenout ani na netradičně střižený top ve sportovním duchu. Podprsenka má všité kostice, takže nádherně tvaruje prsa. Za pozornost stojí také kalhoty, jsou rovněž potaženy háčkovaným materiálem.

Plavky se šněrováním

Plavky se šněrováním

Plavky se šněrováním

Šněrování se objevuje na plavkách jak v hlubokém výstřihu, tak i na stranách a působí velmi smyslně. Plavky se hodí k bazénu nebo k plážovému baru. Pokud si k nim vezmete větší černé brýle a široký klobouk budete zatraceně šik.

Plavky s průstřihy

Jednodílné vykrojené plavky

Jednodílné vykrojené plavky

Plavky s bočními průstřihy dokážou neuvěřitelná kouzla s vaší postavou a rázem ji promění do ideálního tvaru přesýpacích hodin. Aby plavky nevypadaly, ve své jediné barvě, příliš fádně, jsou opatřeny barevným zavazováním.

Plavky s překřížením

Plavky s překřížením

Plavky s překřížením

Plavky, které se zapínají standardním způsobem, a navíc vede z přední části ještě další zavázání křížem, dávají plavkám netradiční sofistikovaný vzhled. Pokud máte v horní části co ukázat, zcela určitě tímto jednoduchým detailem přilákáte pozornost.

Kalhotky se zvýšeným pasem

Plavky s kalhoty se zvýšeným pasem

Plavky s kalhoty se zvýšeným pasem

Dvoudílné retro plavky se zvýšeným pasem spodního dílu zakryjí střed těla a o to víc je zas odhaleno v horní části s podprsenkou bez ramínek. Skvělá symfonie barev a klikatého vzoru jim dodá ten správný šmrnc.

Plavky s volánky

Plavky s volánkem

Plavky s volánkem

Volánky s exotickým vzorem květin v sobě spojuje dva trendy letošní sezóny. Volánky byly a jsou známkou nevinné krásy a v kombinaci s divokou exotikou vyvolají výbuch fantazijních představ u opačného pohlaví.

Plavky se zvířecími vzory

Plavky s leopardím vzorem

Plavky s leopardím vzorem

Nejvíce obdivných pohledů sklízí v ZOO velké divoké kočky a v případě, že jejich nádherný vzor spojíme s oblíbeným střihem plavek dohromady, vzniknou nádherné trendy plavky pro lidskou kočku. Oranžový lem pak dává více vyniknout nejen tomuto vzoru, ale i vašemu opálení.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: https://cz.calzedonia.com