Průvodce mezi podprsenkami

Průvodce mezi podprsenkami


Štítky: ,

Sponzorované odkazy:Vybrat správnou podprsenku, která by dobře seděla, je někdy obtížnější, než sehnat dokonale padnoucí džíny. Proto jsem pro vás připravila malý průvodce, abych vám ten výběr a hledání trochu ulehčila.

Velká prsa bez přetékání

Podprsenka s širokými ramínky

Podprsenka s širokými ramínky

Pevné bezešvé košíčky vaše prsa zpevní a opticky zmenší. Široký pás a ramínky zajistí stabilitu. Zároveň se zaměřte také na široký střed košíčků.

Kojení

Podprsenka na kojení

Podprsenka na kojení

Samozřejmostí u této podprsenky je odepínací svrchní díl košíčku pro rychlí přístup a elastanový materiál. Podprsenka na kojení je rovnou ušita s detaily pro větší poprsí.

Nádherný dekolt

Podprsenka s vyztužením

Podprsenka s vyztužením

Vyztužení za pomoci vycpávek prsa krásně nadzvedne a vytvoří neskutečný objem.

Prsa daleko od sebe

Push-up podprsenka

Push-up podprsenka

Čím pevnější a širší je pás po obvodu podprsenky, tím lépe. Kostice by měly přiléhat k tělu a tím držet košíčky a prsa u sebe.

Malá prsa

Krajková podprsenka

Krajková podprsenka

Pro malá prsa jsou určeny super stylové krajkové podprsenky bez kostic a výztuže, které vyniknou pod poloprůsvitným topem nebo světlým tričkem.

Citlivá kůže

Podprsenka z mikrovlákna

Podprsenka z mikrovlákna

Špatná velikost podprsenky může způsobit díky tření kůže o materiál podprsenky otlaky, škrábance a vyrážku. Proto si vybírejte bavlněný nebo přírodní materiál, na syntetiku úplně zapomeňte.

Pozor! Některé ženy ve snaže vytvořit si mezi prsy sexy žlábek, volí menší velikost podprsenky, ale bohužel vznikne nechtěný efekt dvojitých prsou.

Kolik podprsenek je tak akorát

Kolik prstů na jedné ruce, tolik podprsenek, byste měly mít v prádelníku. Tři pro každodenní nošení, jednu pro běžné nošení a jeden set pro zvláštní příležitosti. Důležité je podprsenky často střídat, protože tekutiny, které vylučujeme z těla ničí vlákna podprsenky.

Jak se o podprsenku správně starat

Některé podprsenky je lepší prát v ruce. Většinou ale stačí ji zapnout, vyndat vycpávky, vložit do látkového pytlíku a dát do pračky, kde ji vyperete na studený jemný stupeň a hlavně jí pak nedávejte do sušičky.

Kdy si koupit novou podprsenku

Pokud podprsenku nosíte každý den, po devíti měsících byste se měly poohlédnout po jiné, protože začne povolovat zadní díl.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: http://www2.hm.com