Námořnické proužky

Jaro touží po pruzích a proužcích


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Pruhy jsou obrovský trend jarní sezóny. Jistě si je oblíbíte i vy a brzy je začleníte do svého teplejšího šatníku.

Námořnické pruhy

Námořnické proužky

Námořnické proužky

Námořnické pruhy jsou slabé tmavě modré proužky, které dělí širší mezera v opačné barvě. Tyto pruhy byly součástí francouzské námořnické uniformy. Z toho důvodu se dají jednoduše kombinovat s námořnickým sakem, bílými kalhotami nebo červenou sukní. Doplňky zvolte ve zlaté barvě.

Čárový kód

Čárový kód

Čárový kód

Jak název napovídá, jsou to pruhy o různé šířce. Výborně oživí kancelářský outfit. Jednoduše se dají kombinovat se základní business garderobou z šatníků.

Úzký proužek

Úzký proužek

Úzký proužek

Jsou to slaboučké bílé proužky na černém nebo tmavě šedém pozadí a jsou typické pro pánskou módu. Pakliže milujete módu v pánském stylu, určitě by vám neměly chybět kalhoty s úzkým proužkem a samozřejmě doplňky jako je klobouk, kšandy nebo lakovky.

Barevné proužky

Barevné pruhy

Barevné pruhy

Barevné proužky na bílém pozadí jsou jako stvořené pro první jarní sluníčko. Kombinací sladkých barev na sexy šatech letos určitě zabodujete.

Stínové pruhy

Stínové pruhy

Stínové pruhy

Stínové pruhy se liší v šířce a skládají se ze dvou až tří barev. Mějte však na paměti, že košile s více než dvěma barvami je vhodnější pro běžné nošení než do kanceláře.

Vězeňské pruhy

Vězeňské pruhy

Vězeňské pruhy

Široké pruhy nejsou příliš lichotivé k postavě, zejména v jasných barvách.

Čarujte s pruhy

Mít malou konfekční velikost neznamená mít dokonalou postavu a ideální proporce. K tomu, abychom někde přidali a někde ubrali na objemu mohou pomoci pruhy. O horizontálních pruzích se říká, že rozšiřují, proto se jim snažíme vyhýbat. Ale pozor, pokud máte ramena širší než boky, horizontální proužky ve sporní části těla jen prospějí. A co třeba takové pruhy na bocích a stranách? To jsou neskuteční pomocníci. Nádherně vytvarují a zeštíhlí postavu a kalhoty s lampasy opticky zeštíhlí silnější nohy.

Pruhy a proužky jsou nadčasovou záležitostí a je skvělé, že se dají nosit v každém ročním období.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: http://www2.hm.com/cs_cz/index.html