Experimentujte s barevnými pruhy

Experimentujte s barevnými pruhy


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Vytvořit outfit z několika variant pruhů se dříve považovalo za směšné, ale v této sezóně se jedná o nejmódnější kousky. Ano, můžete nosit pruhy různě široké i barevné najednou.

Jednoduše řečeno, pruhy se nikdy neztratí ze stylové módy. Ať už jsou odvážné, námořnické nebo kontrastní.

Uvidíte, že najít perfektní styl s pruhy bude velmi snadné a dokonce zjistíte, že vypadají neskutečně roztomile s širokými podpatky, které patří mezi trendy této sezóny.

A zde je malá inspirace

Košilová tunika s proužky

Košilová tunika s proužky

Košilová tunika s proužky

V obchodě už se každému z nás již několikrát stalo, že jsme se nemohli rozhodnout, kterou barevnou variantu si vybrat. V tomto případě, se rozhodovat nemusíte. Delší košile má jak modré, tak i červené proužky. Navíc je v dolní části lemovaná zajímavým detailem v podobě třásní.

Tričko s potiskem a pruhy

Tričko s potiskem a pruhy

Tričko s potiskem a pruhy

A copak nám chybělo na tričku s potiskem? No samozřejmě, že pruhy. Pruhovaná část na tričku je oproti tričku o něco delší, a tak dělá z fádního trička s potiskem neotřelý módní kousek.

Barevný pruhovaný top

Barevný pruhovaný top

Barevný pruhovaný top

Barevný pruhovaný top je sice už sám o sobě výrazný, ovšem pokud ho doplníte legíny s květinami v barvě topu, vznikne vám dokonalé mistrovské dílo.

Kalhoty s pruhem

Kalhoty s pruhem

Kalhoty s pruhem

Kalhoty s lampasy jsem si vážně zamilovala a myslím, že nejsem sama. Na těle vypadají naprosto dokonale. Není to žádná extravagance, jsou sice jednoduchý, ale nejsou nudný. A pokud seženete kalhoty s retro lampasy, tak je můžete kombinovat s tričkem s nápisem nebo potiskem.

Sukně se zvýšeným pasem

Sukně s proužky

Sukně s proužky

Proužky, které vedou vodorovně, kolmo i svisle, přinášejí sukni veselý styl. A ta růžová barva dodává tolik ženskosti a roztomilosti, až to trochu překypuje.

Pruhované šaty

Pruhované šaty

Pruhované šaty

Dlouhé pruhované šaty s lehkého úpletu a odhalenými rameny s volánkem jsem si nemohla odpustit. Trochu ve mně evokují kolekce od MISSONI.

Pruhovaný deštník

Pruhovaný deštník

Pruhovaný deštník

A až bude jednou pršet a vy nebudete mít žádný pruhovaný outfit do deště, jenže budete mít pocit, že bez pruhů nemůžete udělat ani krok, vytáhněte pruhovaný deštník.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: zara.com