Módní značka GATE

Módní značka GATE


Štítky: , , ,

Sponzorované odkazy:Společnost GATE byla založena roku 1997 francouzskými módními návrháři a odtud pak expandovala také na evropský a americký módní trh. Nyní má více než 500 prodejen s aktuálními trendy pro všechny věkové kategorie. Díky svým příznivým cenám se GATE drží na vrcholu oděvního průmyslu.

Co v obchodu GATE najdeme

GATE nabízí celou škálu oblečení, od společenského, přes trendy, po sportovní a volnočasové oblečení. Za zmínku stojí také skvostné doplňky, spodní prádlo, plavky anebo boty za bezkonkurenční cenu. Dále také společnost GATE začala vyrábět dokonce i dekorativní kosmetiku, kterou netestují na zvířatech.

Za to, že oblečení je dle aktuálních trendů vděčíme více než 100 nejlepším módním návrhářům na světě. A teď to nejlepší! Patří mezi ně i Madonna, Karl Lagerfeld, Viktor Rolf nebo Stela McCartney.

Materiály

Oblečení je vyráběno jen z těch nejkvalitnějších materiálů a látek, kožešiny jsou umělé, a to také souvisí s tím, že GATE podporuje kampaně proti týrání zvířat na světě.

Elegantní

Elegantní

Sportovní

Sportovní

Kolekce léto 2017 – Nyní ve slevě!!!

Letní kolekce je velmi barevná, se zajímavými potisky, květinami a indiánskými vzory. Nechybí samozřejmě ani camo vzor v pastelových barvách, který je v poslední době velmi oblíbený.

A co teprve až uvidíte ty boty! Potřebujete sportovní tenisky nebo nazouváky? Anebo se chystáte na dovolenou a potřebujete elegantní sandály s rovnou podrážkou nebo na podpatku? Mám pro vás jediné řešení, jděte do obchodu GATE, tady najdete všechno.

Všechny kolekce od GATE jsou nadčasové a aby naší peněžence ušetřili ještě více, zařazují do svých kolekcí vždy takové oblečení, které se dá snadno kombinovat s již vytvořeným šatníkem u vás doma.

Koketní

Koketní

Volnočasové

Volnočasové

Plavky

Plavky

Co mě nejvíce zaujalo

Nejvíc se mi líbí na stránkách www.gate-wear.com, že se mohu dopřát malou módní přehlídku.

Pokud se mi líbí například nějaké šaty, sjedu na stránce dolu pod fotky produktu a spustí se přehlídka, kde modelka ukazuje šaty ze všech stran a v pohybu.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: www.gate-wear.com