Oblečte se na valentýnskou večeři s láskou

Oblečte se na valentýnskou večeři s láskou


Štítky: ,

Sponzorované odkazy:Někteří svátek sv. Valentýna milují, jiní jej proklínají. Většina žen je za něj ráda, muži nikoliv. Pokud doma Valentýna slavíte, jistě si se svým milým zajdete do nějaké dobré vyhlášené restaurace na romantickou večeři. Víte, co si máte na takovou valentýnskou večeři obléci? My vám poradíme!

christmas-dinner-3874367_640

Udělejte z Valentýna krásnou tradici

Lásku ve vztahu byste měli oslavovat každý den – ne jen na sv. Valentýna a prvního máje. To však neznamená, že si letošního Valentýna nemůžete užít ve velkém stylu. Kdy jindy je příležitost se během každodenního shonu vyšňořit a vzít si své nádherné koktejlky. Kdo ví, třeba právě na Valentýna vás váš milý požádá o ruku. Takže se snažte, ať u toho vypadáte jako princezna.

ceremony-407153_640

Zbytečně nerozhazujte!

Kvůli svátku sv. Valentýna nemusíte přečerpat kreditku, můžete si vzít šaty, které na vás již váš partner viděl, jen si dejte záležet, abyste měla nové doplňky, či je slaďte s novým kabátem, či blejzrem.

Na svatého Valentýna se budou hodit šaty, krásné punčochy, klidně i s nějakým krásným sexy vzorkem. Na Valentýna se všude objevují červená srdíčka, neuděláte chybu, pokud svůj outfit budete ladit do červené barvy, nemáte-li odvahu na červené šaty, použijte alespoň červenou rtěnku.

girl-487059_640

Pečujte o sebe

Nezapomeňte si zajít také na kosmetiku a na manikúru, pokud myslíte, že vás váš milý požádá letos na Valentýna o ruku, ať máte krásně upravené ruce. Zásnubní prstýnek se bude hned lépe vyjímat na pěstěných rukou s pěknými nehty. Klidně si nechte od manikérky udělat klasickou francii, sázkou na jistotu je zářivě červená barva, která mužům připadá sexy.

sexy-2742629_640

Překvapte i večer

Očekáváte-li, že vaše romantická večeře bude mít i neméně romantické pokračování, pořiďte si na valentýnský večer nové spodní prádlo, zajímavý korzet, či sexy noční košilku, ať svého partnera také překvapíte!