Trendy na jaro 2022. Využijete dávno zapomenuté poklady ze skříně!

Trendy na jaro 2022. Využijete dávno zapomenuté poklady ze skříně!


Štítky:

Sponzorované odkazy:Zajímá vás, co se bude nosit na jaře? Móda se se neustále cyklicky opakuje a letošní jaro vám usnadní běhání po nákupech, protože módní návrháři nevymysleli nic moc nového.

Budou se opakovat trendy posledních dvaceti let a pokud ve svém šatníku schováváte oblečení, které by se mohlo vrátit do módy, letos velmi ušetříte! Vrátí se barvy, platformy, krajky, crop top oblečení, průstřihy a asymetrické výstřihy.

clothing-gfd0a9f8c3_640

Barevný look

Monochromatický look letos na jaře odložíme (brzo se však vrátí). Na jaře se budou kombinovat barvy s barvami. Kontrastní barevné topy doplňte barevnými sukněmi a kalhotami. Nestyďte se vytáhnout ani kousky v neónových barvičkách. K těm však volte umírněnější doplňky a třeba bílé boty.

Bláznivé kousky

Trendem jsou nejen krajky a co nejvíce odhalené pokožky, ale i nejrůznější děrování, průstřihy na nezvyklých místech, trika s jedním rukávem apod.

woman-g78629e933_640

Minimalismus

Doufala jste, že móda bralettek a crop topů už konečně zmizí v nenávratnu? Bohužel vám přinášíme špatnou zprávu. Minimalistické oblečení bude trendy i letos na jaře. Jen se k tomu přidají i minisukně, které budou ještě více „mini“, než jsme zvyklé. I klasické jarní džínové bundičky jsou v crop top stylu.

young-woman-gf765defaa_640

Boty na platformě

Konečně se vám nebudou viklat kotníky a budete moci chodit pohodlněji. Módní návrháři při představení módních trendů na jaro 2022 obouvali modelkám boty na platformě, anebo klasické nízké podpatky, dříve zvané jako kačenky. Oblíbené botky z 50. let rozdělují ženy na dva tábory – jedny je nenávidí, druhé je milují, díky tomu, že se v nich dá chodit i přes den.

midsummer-ge96652b5c_640

Oblečení ve stylu Chytré horákyně

Pamatujete na tuto pohádku od Boženy Němcové? Hlavní hrdinka se vydala do světa oblečená – neoblečená. A to je přesně další trend na jaro 2022! Organzové topy, šifónové košile, krajky, nude oblečení. Průhledné a průsvitné oblečení tu již bylo v roce 2016, a tak jistě ve skříni nějaké kousky máte. Nejste si jistá, že unesete obdivné pohledy, jistě stojí za zvážení průhlednost jen předstírat a pod krajkovou halenku obléci tílko v tělové barvě. U tohoto trendu pozor na spodní prádlo. Podprsenku volte také tělovou, anebo v barvě krajky. Jinak bude působit rušivě.