Několik způsobů jak nosit volné šaty

Několik způsobů jak nosit volné šaty


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Volné šaty jsou navýsost pohodlné, ale zároveň také postrádají tvar a nemusí být příliš lichotivý, i když si v první chvíli můžeme myslet, že se v nich schová cokoliv. V podstatě nám visí na ramenou rovně dolů, pas jako by neexistoval a vypadají trochu jako plášť. To samé platí o bocích, kterým poskytují dostatek prostotu a tím pádem mohou přidávat na objemu a v celkovém dojmu působíte jako stínítko na lampu.

Minimalistický styl

Černé šaty

Černé šaty

Pokud máte v oblibě minimalistický styl, vaším cílem budou jednoduché linie a efektivní silueta. Jednoduše si oblečte áčkové černé šaty a k tomu si obujte boty na podpatku ve stejné barvě jako velké kožené psaníčko v podpaží. Klasické šaty působí nadčasově a podpatky protáhnou siluetu a dodají ženskost.

Extravagantní styl

Zelené šaty

Zelené šaty

V případě, že jste fanouškem divokých potisků a jasných barev, nechte své šaty, ať promluví o vaší náladě. Pestrobarevné šaty doplňte kabelkou s jedné barvě a žádné jiné barvy již nepřidávejte. To samé platí o šatech s flitry, kovovými doplňky nebo potisky. Chceme ukázat, že jsme v módě tvůrčí a nechceme sklouznout do nevkusného kýče.

Iluze štíhlého pasu se svrchníkem

Šaty s volánkem

Šaty s volánkem

Svrchní oděvy jsou velkými pomocníky k volným šatům, s jejichž pomocí se mění vzhled a zužuje pas. Je to jednoduchá vychytávka v podobě rozepnuté džínové bundy nebo trenčkotu na šatech. Odhalený vertikální pruh vpředu vytvoří iluzi úzké siluety. Tu samou službu zajistí také bombry, kožené bundy nebo elegantní blejzry.

Zázrak zvaný vrstvení

 

Úpletové šaty

Úpletové šaty

Vzhledem k tomu, že už je nějakou dobu jaro, všichni toužíme odložit bundy a kabáty a předvést se v šatech, které jdou mnohem lépe kombinovat. A protože počasí přílišnému odhalování zatím ještě nepřeje, můžeme na něj vyzrát s vrstvením. Vyzkoušejte na sebe navrstvit dvoje šaty, tak aby vrchní asymetrické šaty odhalovaly část spodních krajkových nebo flitrových šatů. Další možností jsou červené pruhované šaty, na které si oblečete džínové šaty.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj: https://www.zara.com