Dámské kotníkové tenisky

Plátěné tenisky, pohodlná a trendy obuv


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Hledáte vzdušnou a lehkou obuv do teplých letních dnů či na chladnější letní večery? Plátěné a látkové tenisky vám poskytnou neuvěřitelnou lehkost a zároveň potřebnou ochranu vašich nožek. Zapomeňte na letní pocení nohou v kožených botách. Plátěné tenisky mají tu výhodu, že vaše nohy mohou dýchat a můžete volit nízké, balerínky, ale také kotníkové v jakémkoliv barevném provedení nebo vzorech. Vše záleží na tom, abyste si plátěné tenisky doladila s celkovým outfitem.

Plátěné tenisky se vždy znovu vracejí a zaplňují letní šatníky a ulice a někteří se s nimi neumí rozloučit ani během chladnějších dnů. Pokud tedy tenisky chcete i na zimu nebo do chladnějšího počasí, vyberte si zateplené kotníčkové tenisky. Nebude vám v nich chladno a na bocích nemají odvětrávací dírky, jako to mají letní tenisky. V letních plátěných teniskách musí nohy dýchat, a proto jsou na boku tradičně umístěny tři dírky s cvočky. Při zimních modelech to chybí.

Pánské plátěné tenisky

Pánské plátěné tenisky, autor obrázku: jonoakley

Pravděpodobně největším hitem letošní sezóny jsou tenisky na klínku. Jedná se o kvalitní boty, které můžete nosit každý den, protože se v nich, díky tomu, jaký mají tvar, budete cítit pohodlně. Plátěné tenisky na klínku jsou doplněné o různé přezky, zajímavé šněrování apod. Některé vám samozřejmě mohou připadat velice extravagantní, ale určitě si vyberete takové, které se budou hodit přesně k vám.

Každá noha si občas potřebuje odpočinout, natož ženská, která často trpí tlačením se v úzkých lodičkách nebo lodičkách na vysokém podpatku. Proto je skvělé, že i tuto sezonu budou „in“ plátěné tenisky či balerínky, které jsou vždy elegantní a jsou ideální od jara do podzimu, na kolo, na procházky, ale také na dovolenou. Můžete si je také vzít k džínám, šortkám, sukni, tříčtvrťákům a vlastně, pokud je dobře sladíte, tak si je můžete vzít téměř snad úplně ke všemu.

Autor úvodního obrázku – dámské kotníkové tenisky: DoodleDeMoon