Kotníkové boty

Kotníkové boty pro Vaše krásné nohy


Štítky: , , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Těšíte se každoročně na jaro, až odhodíte kozačky, zbavíte se kožešinek a těžkého materiálu Až budou vaše nohy opět lehké a volné? Ošklivé počasí je už za námi a kozačky jsou nadobro uklizené.

Co by to bylo za dámský šatník, ve kterém by chyběly boty sahající po kotník? Jsou ideálním řešením přechodných ročních období, kdy ještě nemůžete obout žabky. Vyberte si takové, které budou vyhovovat přesně vám. Boty s podpatkem s pružného materiálu jsou možností, jak být za každých okolností elegantní. Opticky prodlouží nohy, snadno se kombinují se sukní i s kalhotami a jsou vhodné i na delší chození. Poslední sezónu jim však výrazně konkurují kotníkové boty s klíny – plnými a stabilními i na dlouhé chození. Stejně napomáhají figuře optickým klamem, ale noha se o ně opírá podstatně pohodlnější. I proto jsou designéry stále vylepšovány tak, aby tento kousek byl stále in a žádaný.

Fialové kotníkové boty

Fialové kotníkové boty

Pro ty nejpohodlnější chvíle jsou na trhu nízké kotníkové boty. Bez výrazně nadzvednuté paty, bez nepohodlí na nártu či celém chodidle a přitom s potřebnou ženskostí a elegancí. I aktuální sezóna je stále nakloněna stylu, který vypadá jako pánský. Některým ženám trochu připomíná kovbojské boty, ale všechny je rády nosíme k ležérnímu outfitu.

Co se hodí ke kotníkovým botám?

Pokud máte svůj styl doladěn do dokonalosti, určitě přemýšlíte nad tím, s čím sladit kotníkové boty. Nemusíte se vůbec bát. Kotníkové boty se hodí k sukni i k šatům, ke krátkým šortkám, ale také ke kalhotám, které jsou upnuté na tělo, nebo naopak i k rozšířeným kalhotám. Perfektně se k nim také nosí moderní barevné punčochy, které můžete nosit tak, že doladíte styl botek určitou barvou a zvýrazníte tak své nohy, nebo můžete vsadit na kontrast a zvolíte výrazné a extravagantní punčochy a zvýrazníte tak svůj styl.

Záleží jen na vás, které kotníkové boty si vyberete. Na trhu máte tolik možností… na podpatku, na klínku, na nízké podrážce a pokud začne léto, můžete zapátrat i po těch, které jsou šněrovací nebo dokonce otevřené a bez špiček.

Autor obrázků: …love Maegan