Punčochy ve spreji

Punčochy ve spreji pro Vaše krásné nohy


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Nemáte ráda silonky? Připadají vám nevzhledné, nevkusné a koušou vás? Pokud jdete do společnosti a máte na sobě mít šaty nebo sukni, tak se bez silonek neobejdete. Pokud dokonce máte křečové žíly, vypadaly byste bez silonek opravdu nevzhledně. Myslíte si, že jste navždy odsouzená k tomu nosit pouze dlouhé šaty, sukně a kalhoty? Tak vás vyvedeme z omylu. Je tu zázrak jménem punčochy ve spreji!!!

Věřte nebo ne, na první pohled vypadají stejně jako silonky, až na ten rozdíl, že nebudete mít pocit, že se paříte, dusíte, vypadáte nevkusně apod. Nemusíte ani řešit to, jestli budete mít k šatům otevřené boty nebo jestli jste si právě nalakovaly nehty na nohou. Punčocháče ve spreji ochrání pokožku na vašich nohách před prachem, bakteriemi nebo alergeny. Dokonce obsahují UV filtr, takže jsou vaše nohy chráněné i před škodlivým slunečním zářením.

Z čeho se punčochy ve spreji vyrábějí?

Punčochy ve spreji se skládají z aminokyselin, kofeinu, částeček přírodního hedvábí, z výtažků ze zeleného čaje a z diamantového prachu, který dodá vašim nohám třpyt. Punčochy jsou ve formě tekutého pudru, který nastříkáte na čistou a hlavně suchou pokožku. Sprej musíte nejprve důkladně protřepat a pak nanést jako většinu sprejů ze vzdálenosti 20cm. Potom tekutý pudr důkladně rozetřete a nechte pořádně uschnout. Poté se už můžete obléknout a vůbec se nemusíte obávat toho, že byste si ušpinily oblečení, protože punčochy ve spreji jsou voděodolné a nedají se „vysvléknout“ jinak než vodou a mýdlem (nebo vodou a sprchovým gelem).

Punčochy pro večerní párty

Punčochy pro večerní párty

Cena punčoch ve spreji

Nevíte, kde si můžete punčochy ve spreji koupit? Určitě nejlepší variantou je přes internet. Přeci jen jejich cena není nejlevnější, pohybuje se od 400Kč do 1200Kč. Záleží na tom, jakou si vyberete značku a hlavně velikost spreje. Na jedno „obléknutí“ punčoch ve spreji budete potřebovat cca 5g, takže když si to spočítáte, pořád je tato varianta cenově dostupnější než obyčejné silonky.

Rozhodnutí je jen na vás, jaký odstín si vyberete, zda budou lesklé, matné nebo s imitací opálení.