Luxusní módní doplňky

Luxusní módní doplňky pro zvýraznění Vaší krásy


Štítky: , , , , , ,

Sponzorované odkazy:Spousta žen investuje nemalé peníze do oblečení světových značek, do luxusních kabelek a drahých bot. Ty prozíravější z nás si sice nakoupí základní kousky ve špičkové kvalitě a v provedení, jaké nevyjde jen tak z módy, ale ostatní věci, módní výstřelky a doplňky nakupují podle toho, jaká barva, popřípadě design je momentálně v módě.

Napadlo vás, že i doplňky byste měly dobře zvážit, než si je pořídíte? Můžete je totiž kombinovat s různým oblečením, a pokud je dobře sladíte, můžou se vám hodit k jakékoliv příležitosti. Pokud jdete do práce nebo do školy, budou se vám hodit spíše jemnější doplňky, třeba malý přívěšek na řetízku v kombinaci s jemnými náušnicemi, náramkem a prstýnkem. V případě, že se chystáte do baru s přáteli nebo na společenskou událost, zvolte stříbro v kombinaci s výraznějším krystalem. Jde například o větší přívěsek nebo výraznější náramek, případně větší, visací náušnice.

Nejen ženy se zdobí šperky, i muži rádi nosí zlato nebo stříbro, různé řetízky, náhrdelníky, náramky, prsteny a dokonce i náušnice. Pánské doplňky jsou většinou méně výrazné než dámské, i když vše je samozřejmě věcí vkusu. Někdo nosí řetízek už celé roky, a to proto, že mu připomíná příležitost, při které ho dostal. Jiní muži si zase nový doplněk v podobě náramku, řetízku nebo náušnic dopřejí klidně i každý měsíc.

Víte, kolik je hodin?

Dalším oblíbeným luxusním doplňkem, který by neměl chybět ani ženám ani mužům, jsou hodinky. Dnes už nejsou pouze předmětem k určení času, ale staly se druhem šperku. Drahé hodinky byly kdysi ukazatelem postavení, často se dědily několik generací a stále ukazovaly přesný čas. Muži k obleku nosí slavnostnější hodinky, ale pro volný čas většinou nosí sportovní hodinky. U žen jsou hodinky mnohdy doslova šperkem. Jsou vykládané drahými kameny s náramky se složitými vzory.

Autor úvodního obrázku – náušnice s náhrdelníkem: Naomi King