Samodržící punčochy

Samodržící punčochy pro zvýraznění krásy Vašich nohou


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Chcete být krásná a sexy? Toužíte po elegantním doplňku, který bude praktický a také krásný? Pořiďte si samodržící punčochy. Vyniknou v nich vaše krásné nohy a vy se konečně budete cítit dokonalá a přitažlivá.

Zajímá vás, jak vlastně drží na těle samodržící punčochy? Jsou totiž doplněné o silikonové proužky, které jsou nahoře a uvnitř punčoch a díky nim drží dobře na nohách a neshrnují se dolů. Díky těmto proužkům také nemusíte používat podvazkový pás, pokud tedy nechcete samodržící punčochy tímto kouskem doplnit záměrně. Silikonové proužky jsou téměř dokonalé, i když záleží také na tvaru vaší nohy a bohužel se někdy může stát to, že pokud je velké vedro, tak se pokožka potí, silikonový proužek nepřilne k noze dostatečně a dokonce citlivější ženy se mohou v těchto místech zapařit a osypat. Velkou výhodou je to, že vás umí chránit před chladem, můžete je nosit i pod kalhoty a hlavně vám přijdou vhod i na toaletě, protože jsou praktické. Často je nosí ženy, které mají ženské potíže, ať už záněty, mykózy apod. Díky samodržícím punčochám jejich tělo dýchá a nemusejí se bát nějakých potíží.

Muže zaručeně ohromíte podvazkovým pásem. Podvazkové pásy mají čtyři nebo také šest pásku s kovovými přezkami, které jsou zakončené klipem na horní část punčoch. Určitě víte, že je již tradicí, že podvazkové pásy nosí často nevěsty. Víte, proč je podvazek vlastně modrý? Je to dle rčení „ něco starého, něco nového, něco půjčeného, něco modrého…“

Samodržící punčochy už nejsou pouze klasické, ale také si můžete vybírat z nejrůznějších barev a vzorů. Záleží jen na vás, zda jdete na společenskou událost a potřebujete nenápadné punčochy, nebo jestli vyrazíte do společnosti a můžete si dovolit doslova bláznivé samodržící punčochy. Pokud máte pár vad na kráse, můžete si pořídit samodržící punčochy ze stahovacího materiálu a díky němu vám punčochy vytvarují nohy.

Autor úvodního obrázku: Mike Monaghan