Móda pro baculky


Štítky: , , , ,

Sponzorované odkazy:Máte pár kilogramů navíc, a i když se líbíte svému partnerovi, trápíte se tím, že v obchodech nemůžete sehnat oblečení v nadměrných velikostech? Určitě nejste jediná! Přečtěte si pár rad a tipů, které vám pomohou osvěžit váš šatník a zlepšit si náladu.

Svou garderobu chce každá žena mít co nejpestřejší, a někdy se zdá, že konfekce v obchodech končí číslem 42. Co potom? Sáhnout po pánských velikostech a pořídit si unisex tuniku, pánskou mikinu či kalhoty?

Podobný problém mají nejen korpulentní dámy, ale i sportovkyně, které se do velikostí končících číslem 42 jednoduše nevejdou, a tak rezignují na módu a chodí v pánském oblečení.

Svatební šaty pro silnější postavy

Nejvíce si stěžují nevěsty (které si často nechávají šít šaty na míru) a mladé dívky, které nechtějí chodit ve volném oblečení připomínajícím pytel.
Pokud tedy v kamenných obchodech nemají vhodné oblečení, které by odpovídalo vašemu vkusu, pak můžete obohatit svůj šatník díky internetovým obchodům, které se na rozdíl od klasických obchodů specializují na oblečení větších velikostí.

Na letním veletrhu Styl a Kabo jsou propagovány modely nadměrných velikostí. Potíž je v tom, že na veletrh nemají přístup obyčejní klienti, ale jen maloobchodníci. Proto musíme jako zákazníci spoléhat na jejich osobní vkus a obchodnický talent.

Kde nakoupit rozměrnější oblečení

Mezi obchody s oblečením v nadměrné velikosti můžeme zařadit:
Marina Rinaldi – která je určená pro ženy s větší velikostí než 46 a nabízí vkusné oblečení.
www.aliado.cz – který nabízí oblečení od S velikostí po 4XL. Nakoupit zde můžete originální šaty, mikiny a halenky a zvlášť vhodný je pro zastánce přírodní módy.
www.petrklic.cz – velký výběr vkusného zboží v široké paletě velikostí.
www.klingel.cz – jednak cenově dostupný, velká nabídka zajímavých modelů, který osloví mladší i starší zákaznice. Velikosti modelů končí číslem 54.

Zajímavým můžete shledat i internetový obchod Buclounek, v němž zákazníci dokonce soutěží o proměnu své vizáže. Obchod pak nabízí širokou škálu oblečení od velikosti 42 do velikosti 64.
Konfekci pro plnoštíhlé nabízí i obchod Maxxxi Fashion, kde najdeme kolekci nadměrných velikostí od čísla 48 až po 64. Obchod má vlastní značku oblečení, design, střihy a oblečení také sám vyrábí.