Módní oblečení

Módní trendy a styly této sezony


Štítky: , , , , ,

Sponzorované odkazy:Čím se máme nechat inspirovat pro letošní sezonu?

Móda může být vaším životním stylem. Jaké jsou aktuální trendy ze světa módy, aby byly zároveň takové, aby se hodily k vašemu životnímu stylu a byly upravené na míru vaší individualitě, byly moderní, a přesto byly nositelné? Jak tedy udělat to, abyste netrčeli z davu, ale zapadli do něj svou vkusnou elegancí a módními kreacemi a zároveň se cítili dobře?

Barevné kreace vhodné pro letošní rok

Letos jsou vhodné veselé barevné kreace a in jsou také pastelové barvy různých kombinací. Bílá je stále v kurzu, a co víc, dá se kombinovat s jednoduchými doplňky. Taky je vhodná ležérní obuv, která je také pohodlná. Letní květinové šaty zaujmou nejen vás, ale také vaše okolí, dlouhé i krátké sukně teď opravdu letí.

A co obuv? Jsou mokasíny vhodné pro muže i pro ženy?

V kurzu jsou mokasíny, a nejen pánové je nosí. Letošním trendem jsou mokasíny a baleríny pro ženy, jsou nejen pohodné, ale taky se hodí téměř ke všemu oblečení, můžeme si je vzít ke kraťasům, k sukni, k riflím a můžeme si zvolit mokasíny jak s platformou, tak s nízkým podpatkem.
Můžeme si zvolit ze široké nabídky typů mokasín a balerín od těch elegantních provedeních, až po ty ryze sportovní. Můžeme je sladit s outfitem, jelikož jich výrobci nabízenou širokou pestrobarevnou škálu. Kdo má rád veselé a živé barvy, ten se může nechat inspirovat barvy přírody a sladit je se svým šatníkem. Nemusíte se obávat, že budou velmi barevné prvky razit. Naopak jsou žádoucím oživením.

A jaké zvolit outfity?

Můžeme si dovolit extravagantní vzory látek, které jsou obohaceny jak kytkami, zvířaty nebo druhy jídla. Frčí jak vzdušné, tak jednoduché a volné střihy z pohodlných a pružných materiálů. Dámské sukně jsou různých délek, ale hitem zůstávají sukně do půlky stehen. Letní šaty z průsvitného materiálu, který splývá, vám zajistí outlook mořské panny a odhalené bříško je hitem letošní sezony. Temné barvy nechejte na dně svého šatníku a zvolte ty veselé a barevné, které vás projasní a dají vám zářivý vzhled.

A co plavky?

Ani plavek byste se neměli bát v pestrých, svěžích a veselých barvách, které oživí pláže a budou vévodit kanárkově žlutá či ostře oranžová, ale i hnědé a přírodní odstíny. V kurzu jsou také béžové plavky, doplněné elegantními doplňky nebo taky černo-bílá kombinace. Sezóna je inspirována osmdesátými léty, proto nezavrhujte puntíky, proužky a květinové vzory. Můžete také vyzkoušet sexy střihy jednodílných plavek a tankiny. Důležité je, abyste se nejen v plavkách a tankinách cítili dobře a svěže, protože potom tento dojem přenášíte i na své okolí. A co si budeme povídat, vzhled hraje v dnešní době velmi důležitou roli. A velkou část vzhledu působí také to, jak umíte modely nosit. Tak úsměv na rty a hurá do plavek.

Autor úvodního obrázku: …love Maegan