Elegantní šortky

Šortky podle typu postavy


Štítky: , ,

Sponzorované odkazy:Ať už má vaše tělo tvar jakéhokoliv ovoce, i vy můžete najít správný typ šortek, které budou vypadat lichotivě. Pro mnoho dívek se kraťasy staly jejich nemesis. Nešikovně brojily proti silnějším stehnům a upozorňovaly na veškeré nedokonalosti, kterých si do té doby ani nevšimly.

Nedávno jsem se rozhodla, že se zamyslím nad tím, co děláme špatně ve výběru šortek, a pokusím se najít dokonalý střih pro každý typ postavy.

Nejprve je důležité zjistit, co sluší drobným a co vysokým ženám.

Šortky pro drobné dámy

Mohito bokovky

Mohito bokovky

 

Krátké šortky jsou dobrou volbou, pokud máte drobnou postavu, protože pomůžou prodloužit nohy. Vyhněte se všem délkám pod kolena a nezapomeňte nosit klíny, platformy nebo podpatky. V případě, že chcete prodloužit horní část těla, vyhněte se vysoký pasům. Nohy vám sice prodlouží, ale na úkor trupu, ten prodloužíte bokovkami.

Šortky pro vysoké dámy

Mohito šortky s krajkou

Mohito šortky s krajkou

Na opačně straně spektra by se vysoké ženy měly krátkým šortkám vyhýbat. Jejich nejlepší volbou budou střední délka. Jestliže máte dlouhý trup, zaměřte se na detaily směrem k dolnímu lemu – manžetový lem vytvoří vyvážený vzhled. Podpatky nejsou povinné, ale určitě pomohou.

A nyní přejdeme k připodobňovanému ovoci

Jablko

Mohito jednobarevné bermudy

Mohito jednobarevné bermudy

 

Střední délka šortek je nejpříznivější volbou pro všechny typy postav a jablko není výjimkou. Vyvarujte se bokovkám a zvýrazňování pasu upnutým páskem. Nechte pozornost směřovat k dolnímu lemu. Zapomeňte na divoké vzory a zvolte raději jednobarevné bermudy.

Hruška

Mohito šortky s bočním zipem

Mohito šortky s bočním zipem

 

Je pravdou, že postavě ve tvaru hrušky sluší více sukně než šortky, ale jsou i takové střihy, mezi kterými si vyberete. Výbornou volbou jsou šortky s bočním zipem, nepřidávají nežádoucí objem. Zapomeňte na kraťoučké šortky v délce kratší než do půli stehen a divoké vzory.

Banán

Mohito exotický potisk

Mohito exotický potisk

 

Štíhlá a atletická postava chce většinou zdůrazňovat to, co obě výše uvedené skrývají. Místo upnutých šortek vsaďte na volnější splývavé materiály. Sexy křivky vytvoří vzory, potisky, výšivky a zajímavé detaily. Můžete si dovolit takřka cokoliv.

Autor: Karolína Arnoštová

Zdroj obrázků: http://www.mohito.com/cz/cz